czwartek, 18 października 2007

Półmetek akcji "40 Dni dla Życia"


Waszyngton, USA 16 października 2007 (LifeSiteNews.com)

"Nigdy nie sądziłem, że, najlepsza reklama dla ogólnokrajowego programu czuwań modlitewnych "za życiem" będzie pochodzić z Planned Parenthood, największego łańcucha aborcyjnego w Stanach Zjednoczonych, "powiedział David Bereit, krajowy kierownik kampanii "40 Dni Dla Życia".
Wysiłek amerykanów by modlić się i prawie przez 40 dni stale być obecnym na modlitwie na zewnątrz klinik aborcyjnych, jest podejmowany w 80 społecznościach w całym kraju.

Ludzie w ponad 80 społecznościach biorą udział w "40 Dniach", i około połowy czuwań jest prowadzonych poza obiektami Planned Parenthood, "powiedział. "Wygląda na to, że modlitwy przeciętnych ludzi wokół kraju wywierają swój największy wpływ."
Dziś jest 21. dzień akcji "40 Dni dla Życia."

Krajowe biuro Planned Parenthood rozpowszechnia mailowy alert do zwolenników aborcji w całym kraju, domagając się ich pomocy materialnej by stawić opór "40 Dniom dla Życia. Wiadomość próbuje zniekształcić pokojowe zamiary tych, którzy podjęli się modlitwy.

"Właśnie teraz" pisze dyrektor generalny Planned Parenthood Cecile Richards, " są tu pikietujący na zewnątrz klinik w całym kraju, próbujący ograniczyć dostęp kobiet do placówek ochrony zdrowia."

"Planned Parenthood inwestuje sporo energii w odpowiedzi na "40 Dni dla Życia" "powiedział Bereit. "Czy zrobiliby to gdyby kampania nie szkodziła ich biznesowi i nie szargała ich społecznego obrazu? Słyszymy, historię po historii przedstawiające w skrócie zasadniczy wpływ wysiłku 40 Dni dla Życia."

-W Indianapolis,stanie Indiana, obiekt Planned Parenthood został zamknięty w sobotę, dzień, w którym najczęściej dokonuje się przerywania ciąży,

-w Pensacola, na Florydzie, lokalna klinika aborcyjna została zamknięta na 3 tygodnie,

-w El Paso, stanie Texas, 12 dzieci zostało uratowanych od unicestwienia,

-W Sacramento w Kalifornii było 600 uczestników ciągłego czuwania,

-w Charleston,stanie Południowa Karolina, 48 dzieci zostało ocalonych a jeden z pracowników kliniki poprosił o Biblię i zabrał ją do kliniki,

-w Norwich,stanie Connecticut, miejscowe Centrum Ciąży odnotowało znaczny wzrost wrażliwości na sprawę aborcji,

-w Seattle, stanie Washington, wielu ludzi, którzy nigdy nie byli związani z pracą na rzecz ochrony życia, głęboko zaangażowało się w tą akcję.

Więcej niż 50 miast Ameryki odnotowało sukcesy podczas pierwszej połowy 40 Dni dla Życia. Ich raporty są zamieszczane on-line na stronie:
http://40daysforlife.com/blog/?p=25
Bereit stwierdził:"Najwyraźniej modlitwa skutkuje. Nie możemy się doczekać aby usłyszeć więcej takich doniesień podczas drugiej połowy czuwania "40 Dni dla Życia" i po nim."

Zobacz:
Największa pikieta pro-life w historii USA

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© puls pro-life