czwartek, 13 grudnia 2007

Aborcjonista mówi studentom medycyny jak okłamywać pacjentów

12 grudnia 2007, LifeSiteNews.comDr. Alberto Hodari 9 listopada 2007 miał wykład dla studentów Uniwersytetu Wayne State w Detroit na temat swojej kariery aborcjonisty. W jego przemówieniu, powiedział studentom, że lekarze mają pewnego rodzaju pozwolenie na okłamywanie swoich pacjentów (34:05).


Wideo z całego wykładu z podpisami jest zamieszczone na Google Video. http://tinyurl.com/2fo7ef; wykład miał miejsce 9 listopada 2007.

W swoim przemówieniu Hodari mówił także o tym, że wyjechał do Meksyku aby robić eksperymenty na kobietach w ciąży, które zostały wyjęte spod prawa w Stanach Zjednoczonych (38:57). Zaprosił studentów by przyjść i przyjrzeć się w jaki sposób on przerywa ciąże (11:57), mówił również jak rzadko mył ręce między aborcjami ponieważ to niszczyło jego ręce (12:13).

"Słysząc mowę Hodariego, ktoś może pomyśleć, że Michigan jest trzecim światem," powiedziała dyrektor wykonawcza organizacji Studenci za Życiem Ameryki (SFLA) Kristan Hawkins. "Planned Parenthood narzeka na nielegalne aborcje, chociaż Hodari ma taki tłok w biznesie, że ledwo zdąży umyć ręce między zabiegami ".

Przewodniczący SFLA Ashley Tyndall powiedziała, "Kilka kobiet umarło na skutek przerwania ciąży przez Hodariego, a jednak komisja zdrowia w Michigan nigdy go nie sprawdziła . Ile kobiet musi umrzeć zanim biurokraci nakażą Hodariemu myć ręce i mówić pacjentom prawdę."

Więcej informacji na stronie :http://www.studentsforlife.org/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© puls pro-life