środa, 20 lutego 2008

Niepodległe Kosowo.

W związku z ostatnimi wydarzeniami w Kosowie zachęcamy do przeczytania wpisu na jednym z blogów a także przeanalizowanie mapy demograficznej jaką przedstawił serwis BBC News.
Mapa przedstawia rozmieszczenie ludności serbskiej i albańskiej na terenie Kosowa. Historia wielokrotnie pokazała, że przyszłość należy do tych ludzi, którzy nie boją się mieć dzieci. Szkoda, że wielu nie potrafi wyciągać z tego wniosków.

Zobacz: "Bitwa na Kosowym Salonie"

1 komentarz:

  1. Kosowo to początek precedensu w Europie. Teraz np. Ślązacy znowu odezwą się, że chcą samodzielności i odłączą się od Polski, wbrew woli Polski, polskiego rządu i Polaków. A USA i parlament UE poprą niepodległość Śląska w imię wolności. Droga do takich działań została otwarta.

    Dla mnie decydowanie przez inne kraje o tym, że Serbia ma stracić część swojego terytorium bo tak chce grupa Albańczyków jest niedopuszczalne!!

    Podpisywanie się pod tym przez polski rząd żeby jeszcze głębiej wejść w tyłek USA to HAŃBA i kompromitacja. Jesteśmy pierwszym słowiańskim krajem w Europie, który oficjalnie przyklepał rozbiór Serbii.

    OdpowiedzUsuń

© puls pro-life