środa, 19 marca 2008

Gdybym tylko mogła ...

W stanie Południowa Dakota w USA weszło w życie prawo zobowiązujące lekarzy do zaoferowania kobiecie dokonującej aborcji możliwości obejrzenia USG jej dziecka. Janet Morana, współzałożycielka największej na świecie organizacji zrzeszającej kobiety, które dokonały aborcji Silent No More Awareness Campaign mówi: "Dwa z najbardziej łamiących serce słów, które słyszę z ust kobiet cierpiących wskutek aborcji to "gdybym tylko..." - gdyby tylko wiedziały, gdyby tylko rozumiały, gdyby tylko zobaczyły... To prawo pozwoli kobietom, które chcą zobaczyć jak wygląda ich dziecko, zrobić to, zanim będzie za późno. To nie tylko ocali życie dzieci, lecz zaoszczędzi męki ich matkom."

Georgette Forney, druga ze założycielek SNMAC dodaje: "Prawo to oferuje kobietom informację wizualną udowadniającą człowieczeństwo dziecka w łonie matki. Daje kobiecie okazję zobaczenia prawdy i to jest właśnie powód dla którego przemysł aborcyjny sprzeciwia się ustawom tego rodzaju."

Od momentu powstania Silent No More Awareness Campaign w 2004 roku już blisko 2,5 tysiąca kobiet i mężczyzn podzieliło się publicznie swoim traumatycznymi przeżyciami spowodowanymi aborcją. Wysłuchało ich ponad 15 tysięcy słuchaczy. Ponad 4 tysiące osób jest członkami SNMAC. Celem istnienia organizacji jest podnoszenie świadomości o szkodliwych skutkach aborcji i pomoc osobom dotkniętym skutkami aborcji.


Źródło: Christian Newswire opracowanie: Fronda

Zobacz też: artykuł "Straszne urządzenie..."

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© puls pro-life