środa, 30 kwietnia 2008

Była właścicielka kliniki aborcyjnej opowiada prawdę o aborcyjnym biznesie


Organizacja Lifewatch Związku Metodystów zorganizowała niedawno darmowe przyjęcie na które zaproszono byłą właścicielkę kliniki aborcyjnej – Carol Everett.

Everett spędziła sześć lat pracując w przemyśle aborcyjnym we wczesnych latach 80-tych, przed swoim głębokim nawróceniem.
W roku 1995 założyła Heidi Group - grupę centrów ciąży kryzysowej nazwaną imieniem jednego ze swoich dzieci, które abortowała w roku 1973.

"Jesteśmy poranionym narodem, wielu z nas nie ma ochoty przyznać się, czy podzielić naszym bólem" powiedziała swoim słuchaczom Everett.

Everett zeznała dawniej, że podczas gdy pracowała w przemyśle aborcyjnym była na drodze do zarabiania ponad miliona dolarami rocznie.

„Możecie sobie wyobrazić co było moją motywacją”,- powiedziała- „ ja sprzedawałam aborcję.”

Zobowiązani do sprzedania tylu aborcji ile jest możliwe przez telefon, „doradcy” w klinice Everett byli wyszkoleni o tego aby przekonać zrozpaczone dzwoniące kobiety, że ich jedynym wyjściem z niechcianej ciąży jest aborcja, a następnie zapewnić kobietę, że jej dziecko to tylko „kawałek tkanki” i cała procedura zabiegowa będzie zasadniczo bezbolesna.
"Nie mogę mówić wam o żadnej rzeczy, która zdarza się w klinice aborcyjnej, która nie jest kłamstwem."

"Gdy otworzyliśmy klinikę"- powiedziała Everett - "przeprowadziliśmy 45 przerwań ciąży w pierwszym miesiącu. W ostatnim miesiącu (po otwarciu) zrobiliśmy 545." Everett dostawała 25 dolarów za jedno przerwanie ciąży.

Skierowane do kobiet w trudnej sytuacji, rozważających aborcję, ośrodki Grupy Heidi oferują rodzicom zajęcia o wychowaniu dzieci, nauki biblijne, doradztwo, i prenatalną opiekę lekarską.

Misja Lifewatch, również nazywana jest Grupą Specjalną Związku Metodystów do spraw aborcji i seksualności, jest po to aby "pracować aby tworzyć w kościele i społeczeństwie szacunek dla ludzkiej egzystencji przy największej wrażliwości, szczególnie dla dzieci przed urodzeniem i dla kobiety, która rozważa przerwanie ciąży."

Lifewatch jest zobowiązany do usuwania języka wspomagającego aborcję w Księdze Dyscypliny, głównym dokumencie społeczeństwa metodystów.

Księga Dyscypliny broni "prawną opcję przerwania ciąży według należytych medycznych procedur" aby chronić "dobro matki."

Źródło: LifeSiteNews.com

Więcej o Lifewatch

Caroll Everett

Pieniądze splamione krwią - Jak dorobiłam się na prawie kobiet do wyboru?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© puls pro-life