poniedziałek, 12 maja 2008

Amerykański Dzień Matki okazją do wsparcia Planned Parenthood ?


Proaborcyjna organizacja amerykańska Planned Parenthood wykorzystała okazję, jakim był obchodzony w USA 11 maja Dzień Matki, na zbieranie funduszy na swoje cele. „To szczyt bezczelności” – oburzają się przedstawiciele organizacji pro-life.
American Life League (ALL) na swoim portalu zainicjowała kampanię informacyjną, która ma wyjaśnić, na czym polega działalność Planned Parenthood. „Można byłoby pomyśleć, że organizacja, która rocznie zabija dzieci ponad 225 tys. matek, ze wszystkich świąt w kalendarzu w Dniu Matki znajdzie wątpliwą okazję do świętowania. Jednak bylibyście w błędzie" - napisano na stronach internetowych ALL. Proaborcyjna organizacja zwróciła się w kilku stanach o wsparcie finansowe z okazji Dnia Matki „Możesz wyrazić wdzięczność za miłość i przywiązanie swojej matki, przesyłając datki do głównego oddziału Planned Parenthood. To jedyny dzień, w którym możemy uhonorować kobiety, które ukształtowały nasze życie” - przeczytać można w deklaracji waszyngtońskiego oddziału wpływowej organizacji. Podobne inicjatywy odnotowano w innych filiach Planned Parenthood.
Zgodnie ze statystykami zebranymi przez ALL , w klinikach Planned Parenthood jest zabijanych co tydzień 5 572 niewinnych istnień ludzkich .To oznacza, że każdego tygodnia zabijanych jest dwa razy więcej niewinnych ludzi niż zginęło w ataku na WTC, 11 września 2001 roku. ALL wezwał wszystkich internautów do wyrażenia oburzenia pod adresem zwolenników aborcji i przesyłania listów protestacyjnych.

Źródło: KAI, ALL

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© puls pro-life