poniedziałek, 5 maja 2008

Ceniony psychiatra określa homoseksualizm jako zaburzenie, które można wyleczyć


Ceniony hiszpański psychiatra Enrique Rojas wygłosił 30 kwietnia mowę w Buenos Aires oświadczając, że homoseksualizm to" przypadek kliniczny, który ma etiologię, patogenezę, leczenie i kurację".

W wystąpieniu na Międzynarodowych Targach Książki w Buenos Aires związanym z promocją jego książki "Pożegnanie, Depresja", Rojas scharakteryzował homoseksualną orientację raczej jako "zaburzenie" niż chorobę i wyraził opinię, że 95% przypadków jest spowodowanych przez czynniki środowiskowe, podaje hiszpański serwis informacyjny Terry.

Zaburzenie to, według Rojasa, jest skutkiem nieobecnego ojca, aroganckiej matki, albo seksualnego wykorzystywania w dzieciństwie.

Rojas potępił ruch homoseksualny za promowanie homoseksualnych zachowań u młodych ludzi i szczególnie potępił praktykę zezwalania na to, żeby homoseksualne pary adoptowały dzieci.

Dziecko jest pozbawiane prawa dojrzewania "w normalnym środowisku, heteroseksualnym, które jest standardem" - powiedział. "Heteroseksualność jest tym co normalne, jest naturalnym warunkiem ludzkiego istnienia".

Według badań ze Stanów Zjednoczonych, Kanady i Nowej Zelandii, istnieje 70-80 procent szansy , że dziecko adoptowane przez homoseksualistów rozwinie te same tendencje, powiedział Rojas.

Rojas jest autorem różnych książek z dziedziny psychologii "Kim Jesteś?", "Jasny Człowiek" i "Lekarstwa dla zimnego stanu".

Źródło: LifeSiteNews.com

Zobacz też: Homoseksualizm -czy rzeczywiście nieodwracalny?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© puls pro-life