wtorek, 13 maja 2008

Pigułka zabija


Główne amerykańskie organizacje pro-life : Amerykańska Liga Życia, Pro-Life Wisconsin, i Farmaceuci za Życiem, łączą siły, aby protestować przeciw pigułce antykoncepcyjnej w 43. rocznicę podpisania przełomowej decyzji Sądu Najwyższego w sprawie Griswold kontra Connecticut, o dekryminalizacji stosowania pigułki antykoncepcyjnej.

Organizacje pro-life zachęcają grupy lokalne do pokojowych zgromadzeń w proteście przeciw ułatwieniom w sprzedaży pigułki antykoncepcyjnej w ramach "Oprotestuj Dzień Pigułki 2008 : pigułka zabija dzieci" w sobotę 7 czerwca.

Prawie czterdzieści lat temu, w decyzji w sprawie Griswold zadeklarowano, że małżeństwo ma w swojej sypialni "prawo do prywatności" i zniesiono prawny zakaz stosowania pigułki antykoncepcyjnej w małżeństwie.

Na nowo utworzonej stronie ThePillKills.com zamieszczono informacje edukacyjne na temat szkodliwych działań pigułki, które stały się powszechne od czasu decyzji w 1965 roku. Są tam zamieszczone szczegóły o tym w jaki sposób popularna pigułka zmienia błonę śluzową macicy, przez co uniemożliwia implantację zapłodnionego jaja i pozyskanie tlenu oraz substancji odżywczych niezbędnych do kontynuacji życia

Ponieważ Stowarzyszenie Amerykańskich Położników i Ginekologów przedefiniowało zapłodnienie na zagnieżdżenie zamiast połączenie plemnika z jajem w 1965 roku , producenci i dystrybutorzy pigułki antykoncepcyjnej mogli wypromować ją jako pigułkę ściśle "antykoncepcyjną", pomimo jej wczesnoporonnych możliwości.

Na stronie tej jest odnotowane, że manipulacja językowa doprowadziła dystrybutorów pigułki do wielkiego biznesu.
"Planned Parenthood (PP) i inne organizacje ukrywają fakt, że pigułka antykoncepcyjna może, w rzeczywistości, zabić dziecko w jego najwcześniejszym okresie życia. Oni mają ogromny interes w okłamywaniu młodych kobiet, ponieważ je tym samym wykorzystują."

"PP robi młodym dziewczętom pranie mózgu, informując je, że pigułka tylko zapobiega ciąży, gdy faktem jest, że pigułka może działać po zapłodnieniu, które jest początkiem ciąży, i zabić dziecko w najwcześniejszym okresie jego życia”.

"PP głosi, że ciąża nie rozpoczyna się od zapłodnienia i to jest ich największym kłamstwem."

"W 2006 roku, PP uzyskała ponad 345 milionów dolarów dochodu z prowadzonych klinik. Jedna trzecia tego dochodu pochodzi ze sprzedawania środków kontroli urodzeń. W sposób wyraźny, oni robią ogromne pieniądze na okłamywaniu kobiet.”

Źródło: LifeSiteNews.com

Odwiedź stronę: ThePillKills.com

Zobacz też: Prawie jak jajnik

Nowa publikacja na temat wczesnoporonności antykoncepcji hormonalnej

Pigułka podwaja ryzyko zachorowania na raka szyjki macicy

Pigułki hormonalne a ryzyko chorób serca

Pigułka antykoncepcyjna III generacji przyczyną śmierci 31-letniej kobiety

Opis działania hormonalnych preparatów antykoncepcyjnych - zamieszczony w ulotce dla pacjentki

1 komentarz:

  1. Pigułki jednoskładnikowe są wczesnoporonne.Natomiast dwuskładnikowe hamują owulację.Nie ma jajeczka, nie ma zapłodnienia, nie ma poronienia.

    OdpowiedzUsuń

© puls pro-life