środa, 21 maja 2008

Spotkania z autorem książki "Rewolucja seksualna zagraża dzieciom"


Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. ks. Piotra Skargi zaprasza na spotkania z Mathiasem von Gersdorffem autorem książki „Rewolucja seksualna zagraża dzieciom”. Szef prowadzonej w Niemczech akcji „Dzieci w niebezpieczeństwie” („Kinder in Gefahr”) odwiedzi w przyszłym tygodniu Warszawę i Kraków.

W Warszawie, spotkanie z autorem wydanej ostatnio przez SKCh książki „Rewolucja seksualna zagraża dzieciom” odbędzie się w poniedziałek, 26 maja o godz. 18.00 w Warszawskim Domu Technika ul. Czackiego 3 /5 (sala konferencyjna „B” na 3. piętrze).

Dzień później, we wtorek 27 maja, von Gersdorff gościł będzie w Krakowie. Spotkanie w tym mieście odbędzie się o godz. 17.30 w Sali Fontanowskiej Muzeum Historycznego Miasta Krakowa – „Krzysztofory” (I piętro), Rynek Główny 35.

Mathias von Gersdorff jest od 1993 roku szefem akcji „Dzieci w niebezpieczeństwie” („Kinder in Gefahr”) skierowanej przeciwko pornografii i przemocy w środkach masowego przekazu. Autor książki analizuje proces deprawacji i demoralizacji dzieci i młodzieży w Niemczech – zapoczątkowany przez rewolucję seksualną w 1968 r. – oraz jego opłakane skutki.

Książka „Rewolucja seksualna zagraża dzieciom” stanowi przestrogę dla rodziców i nauczycieli. Rewolucja obyczajowa, która od czterdziestu już lat niszczy rodziny w Europie Zachodniej, dotarła również do Polski. Uderza ona nie tylko w dorosłych, ale przede wszystkim w dzieci i młodzież.

Nowa lewica nie zamierza już budować utopijnego raju na ziemi w oparciu o dyktaturę proletariatu, lecz planuje osiągnięcie tego celu przez obalenie instytucji małżeństwa i rodziny.

Zobacz: Rozmowa z Matthiasem von Gersdorffem

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© puls pro-life