czwartek, 24 lipca 2008

Aborcja selektywna w USA

Jak donosi Instytut Badań Ludności (Population Research Institute )W USA dokonuje się na szeroką skalę aborcji selektywnych (ze względu na płeć).

Steven Mosher, prezes Instytutu Badań Ludności (PRI), mówi, że Ameryka ma ukryty problem dyskryminacji ze względu na płeć, formę dyskryminacji, do której feministki nie chcą się odnieść.

W najnowszym wideo na YouTube, Mosher potępia praktykę aborcji selektywnej, powszechnej w krajach azjatyckich. Według ONZ, ta praktyk pochłonęła życie już ponad 100 milionów dziewcząt na całym świecie. W prezentacji zostały przytoczone ostatnie badania opublikowane przez National Academy of Sciences, że w wielu amerykańskich grupach, szczególnie tych azjatyckiego pochodzenia, występuje taki sam zniekształcony współczynnik urodzeń jak w krajach skąd pochodzą. Wiele z tych seksistowskich praktyk, które doprowadziły do zniekształcenia tych współczynników jest importowanych do USA.

"W Chinach, Indiach i innych krajach azjatyckich, istnieją silne preferencje dla chłopców,- mówi Mosher. To połączenie preferencji dla chłopców i nowoczesnej technologii - maszyny USG - okazało się śmiertelne dla milionów małych dziewczynek." Wideo w szczegółach ukazuje, jak poważny jest problem, i jak to można wytłumaczyć jedynie przez selektywną aborcję dziewczynek.

"Gdzie są feministki, kiedy są potrzebne?” -pyta Mosher. Według niego, powszechna eksterminacja nienarodzonych dziewczynek nie budzi obaw w środowiskach feministycznych.

Amerykańskie feministki, jak twierdzi, są tak przywiązane do aborcji na żądanie, że nie mają zamiaru zaprotestować przeciwko aborcjom jakiekolwiek rażące by one nie były.

"To prawda - mówi - nawet jeśli wiąże się to z praktyką zabijania setek milionów dziewcząt tylko dlatego ,że nimi są."

"Wzywam Narodową Organizację Kobiet", mówi Mosher, "i inne feministyczne grupy, do dołączenia do nas w walce o zakaz tej strasznej formy dyskryminacji ze względu na płeć, przez którą ginie tyle nienarodzonych dziewczynek. Wasze uporczywe milczenie tylko ułatwia zabijanie."

Nowe wideo jest dostępne na: http://www.youtube.com/colinpri1, lub na stronie internetowej: http://www.pop.org.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© puls pro-life