środa, 28 stycznia 2009

Instruktorzy naprotechnologii

Informujemy, że na stronie Eco Life jest dostępna lista instruktorów, którzy ukończyli pierwszy podstawowy etap szkolenia naprotechnologii w zakresie Modelu Creighton'a.
Szkolenie ukończyło dwudziestu instruktorów stażystów i sześciu lekarzy.

LISTA INSTRUKTORÓW W POLSCE

Zobacz też: Lublin: Zakończył się pierwszy etap nowego w Polsce kursu naprotechnologii

6 komentarzy:

 1. To co robicie jest OGROMNIE WAŻNE I CENNE.Proszę nie ustawajcie bo jest ogromna potrzeba.
  Piszę to po zarwanej od łez nocy, ile to już godzin wylanych łez z powodu braku dziecka, z powodu kolejnych bardzo wczesnych poronień. Chcemy być wierni naszym zasadom chrześcijańskim, nie będzie naszego dziecka za wszelką cenę po trupach, wbrew temu co szanujemy a jednocześnie ta ofiara rezygnacji jest tak dojmującym cierpieniem,mija kilka lat dla mnie szmat czasu i bólu, nie mogę o tym nie pisać kompletnie złamana.
  Błagam Was Lekarze naprotechnolodzy, Instruktorzy dajcie nam nadzieję, pomóżcie w wysiłkach o doczekanie się własnego dziecka.
  W Gdańsku chyba jeszcze nie ma kogoś takiego,Szukam lekarza, który zabierze się za nas w Gdańsku z poszanowaniem naszych wartości. Pomóżcie proszę.Katarzyna
  Będę tu zaglądać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Pani Katarzyno, uaktualniliśmy link do listy instruktorów i lekarzy. Jeśli szuka Pani chrześcijańskiego lekarza w Gdańsku, proszę napisać w tej sprawie do LMM: biuro@lmm.pl.
  Pozdrawiam serecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy jest jakaś możliwość edukacji w stronę naprotechnologii? Chodzi mi dokładnie o szkolenie, które pozwoli zostać instruktorem. Czy takie kroki może podjąć osoba, która nie jest w żaden sposób związana z medycyną?

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie jest konieczne wykształcenie medyczne. Proszę skontaktować się z panią Mąsiorowską, może ona udzieli Panu szczegółowych informacji http://www.ecolife-newlifestyle.com/?p=ecolife/pl/menu/02
  Pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń
 5. Z tego co się dowiedziałem to kursy prowadzone są tylko w Irlandii (właśnie się rozpoczoł)

  OdpowiedzUsuń
 6. Również szukam w internecie informacji o kursach dla instruktorów ale za nic nie umiem znaleźć... Czy ktoś mógłby udzieliś tutaj takiej informacji?? :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

© puls pro-life