wtorek, 10 lutego 2009

Pomóż Kacperkowi, dziecku w bardzo ciężkiej sytuacji


Kacperek jest małym 4-letnim chłopcem ciężko chorującym na serce. Większość jego krótkiego życia to pobyty w szpitalach, leczenie, kroplówki, transport i brak zrozumienia dlaczego nie może żyć jak inne dzieci. Ma siłę i walczy, bo zniósł już wiele bólu i niewygody.

Choroba (kardiomiopatia restrykcyjna) to jednak zbyt silny przeciwnik. Po ostatnim zabiegu Kacperek jest bardzo wycieńczony. Widać zmęczenie na jego twarzy, ale kiedy po zabiegu mama spytała go czy ma jeszcze siłę, wyszeptał jej, że tak…

Wspieramy rodziców Kacperka w zbieraniu pieniędzy, które mogą być potrzebne w każdej chwili na pokrycie kosztów przeszczepu za granicą i mogą sięgać 300tys euro.

Gdyby udało się wykonać przeszczep w Polsce, wówczas będzie potrzebna kosztowna rehabilitacja. Przeczytaj o nim kilka słów i spójrz na zdjęcia i sam przemyśl, czy warto mu pomóc.

Obecnie nie wiadomo co zdecydują lekarze i w jakim kraju odbędzie się ew. zabieg, ale finansowo rodzice muszą być przygotowani. Nikt za granicą nie chce leczyć na kredyt, a w Polsce może się już serca nie doczekać. Czeka już 2 lata. W tym stanie nie ma zbyt wiele czasu.

Możesz pomóc wpłacając dowolną sumę na podane niżej konto Fundacji Polsat, która udostępniła Kacperkowi konto do zbiórki:

Invest Bank SA
nr konta: 21 1680 1248 0000 3333 4444 5555

Fundacja Polsat
ul. Ostrobramska 77
04-175 Warszawa

koniecznie z dopiskiem „dla Kacpra Zagrodnego”.
Liczą się nawet najdrobniejsze wpłaty.

ZOBACZ JAK PRZEKAZAĆ KACPROWI 1% PODATKU


Nie bądź obojętny, zrezygnuj z jednej drobnej rzeczy, którą sobie zawsze kupujesz: jednego opakowania kremu do twarzy, z jednej paczki papierosów lub z jednego kolorowego miesięcznika i pomóż temu dziecku ! Dziękujemy !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© puls pro-life