czwartek, 12 marca 2009

12 tygodni więzienia za pokazanie prawdy

Obrońca życia Ted Atkinson, który przesłał do pewnej firmy w Walii zdjęcia zabitych i oszpeconych w wyniku aborcji dzieci został skazany na 12 tygodni więzienia– informuje portal LifeSiteNews.com.

Przesłane zdjęcia Atkinson opatrzył naklejką informującą, że aborcja jest morderstwem oraz ostrzeżeniem, że materiały są przeznaczone dla osób dorosłych. Fotografie, według przedstawicieli firmy, miały wywołać wielki niepokój u menadżera firmy i jego sekretarki.

To nie pierwszy wyrok, jaki otrzymał Atkinson za wysłanie pocztą tego typu zdjęć. 4 maja 2006 r. mężczyzna był sądzony w Norfolk za napisanie „złośliwego komunikatu” wzywającego inne osoby do rozsyłania zdjęć płodów dzieci zabitych przez aborcję do Ruth May, dyrektora administracyjnego Szpitala im. Królowej Elżbiety w Kings Lynn.

Ponownie został aresztowany 12 grudnia 2007 r. za przesłanie materiałów pro-life za pośrednictwem poczty. Był także oskarżany o zespół zachowań antyspołecznych (tzw. ASBO) i miał zakaz wysyłania jakichkolwiek materiałów graficznych pro-life.

W obronie Atkinsona stanęła Liga dla Życia: – Bronimy Teda w tej jego ostatniej krucjacie w obronie poczętych dzieci. Jest jednym z naszych największych bohaterów w walce o zakończenie procederu aborcji. Jego poświęcenie powinno posłużyć jako przykład dla nas wszystkich – stwierdził rzecznik Ligi.

Źródło: LifeSiteNews.com, opr. PS 11.03.2009

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© puls pro-life