poniedziałek, 23 marca 2009

Atak bojówkarzy homoseksualnych


Członkowie homoseksualnej organizacji walczącej przeciw AIDS „Act up” protestowali w minioną niedzielę na placu Jana Pawła II przed katedrą Notre Dame w Paryżu wobec słów papieża Benedykta XVI jakie powiedział na temat prezerwatyw i AIDS. Razem z nimi ok. 30 zwolenników Komunistycznej Partii Francji (PCF) i Zielonych próbowało rozdawać prezerwatywy i ulotki antykościelne.

Zaskoczyła ich zapewne nieoczekiwana reakcja młodych katolików, którzy wcześniej zintegrowali się przez internet - na portalu Facebook założyli grupę „Nie tykaj mojego Papieża”.

Na stronie internetowej apelowali, że ich kontr - manifestacja w obronie Papieża nie będzie polityczna tylko modlitewna, aby młodzieżówki prawicowe się do nich nie podłączały.

O godz. 12.30 ok. 20 bojówkarzy z „Act up” położyło się przedstawiając zmarłych na AIDS, w momencie gdy po zakończonej Mszy św. ludzie zaczęli wychodzić z katedry.

„Gumka życie ratuje, papież jej zakazuje”, „Kościół - wspólnik AIDS” - skandowali manifestujący homoseksualiści i komuniści. Trzymali również kartki z ilustracją Benedykta XVI z podpisem: „Słuchajcie tego człowieka, to będziecie dodatni” albo „Benedykt XVI morderca”.

Więcej w artykule: Skandal przed katedrą Notre Dame, fronda.pl 23.03.2009

Zobacz też: Uczony z Harvardu dziwi się nagonce na Papieża

Indie walczą z AIDS promując wierność i wstrzemięźliwość

Uganda - sukces w walce z AIDSBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

© puls pro-life