piątek, 20 marca 2009

Kto jest przeciw aborcji, niech podniesie rękę

Wielokrotnie przed napisaniem kolejnego posta przeżywamy rozterki. Nie lubimy przekazywać złych ani smutnych wiadomości, nie chcemy pokazywać przemocy. Mimo tego co dzieje się na świecie i wokół nas chcemy Was wszystkich podnosić na duchu.

Dlatego prosimy o wybaczenie jeśli ten post (film) kogoś urazi, a może i zgorszy.
Poniżej zamieszczony film jest krótkim filmem reklamowym skierowanym do osób, które chciałaby działać na rzecz obrony życia.
Zapewne również do tych, którzy uważają, że kwestia aborcji to jedynie sprawa wyboru kobiety, którzy twierdzą, że czasem po prostu trzeba wybrać mniejsze (?) zło.

Na filmie przedstawiona jest rączka dziecka, które zginęło wskutek aborcji przeprowadzonej na nim późnej aborcji (late term abortion) w 28 tygodniu życia.

Dziecko nazwane Baby David (UWAGA ! tutaj zdjęcia z autopsji UWAGA ! zdjęcia autentyczne nie dla dzieci ani osób wrażliwych) zostało znalezione w roku 1989 na tyłach kliniki w Houston w plastikowym wiaderku, wraz z 15 innymi wiaderkami, w których znajdowały się zabite dzieci.

Film został zrealizowany przez organizację Priests for Life i oto co powiedział o nim ojciec Frank Pavone : "Ten film jest zaproszeniem dla wszystkich, którzy są przeciw aborcji aby podnieśli rękę w górę (zgłosili się); jesteśmy w dobrym towarzystwie! "
Niech ten spot reklamowy będzie dla nas zachętą do przemyśleń i podjęcia realnych zobowiązań w kwestii obrony życia w naszym środowisku. Tu i teraz.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© puls pro-life