czwartek, 19 marca 2009

Pomoc dla wielodzietnej rodziny Sawickich

Zwróciła się do nas o pomoc wielodzietna rodzina Sawickich z okolic Augustowa. Są w bardzo trudnej sytuacji życiowej. Rodzina liczy 7 osób, w tym jedno z dzieci przewlekle choruje na nerki. Oboje rodzice są bezrobotni, bez prawa do zasiłku. Żyją z prac dorywczych, o które w okresie zimy jest najtrudniej.

W tej chwili najważniejszą sprawą jest pomoc w spłaceniu zadłużenia w spółdzielni mieszkaniowej, które wynosi 2 000 zł. Mieszkanie jest niespłacone, na wiosnę kończy się okres ochronny i rodzinie grozi eksmisja na bruk. Czynsz trzeba zapłacić jak najszybciej, aby nie cofnięto dodatku mieszkaniowego.

Przedstawiono nam odpowiednie dokumenty ze Spółdzielni Mieszkaniowej, Powiatowego Urzędu Pracy. Jeśli ktoś zechciałby i byłby w stanie pomóc, proszę o kontakt na maila pulsprolife(małpa)o2.pl lub przez formularz korespondencyjny na naszej stronie. Każdy grosz się liczy.

Tych, którzy się jeszcze nie rozliczyli z US, zachęcam do przekazania 1% podatku na rzecz leczenia córki Justyny Sawickiej.

W rubryce "wniosek o przekazanie 1%" wpisujemy:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
KRS 0000037904

a w rubryce "INNE INFORMACJE" należy wpisać: : na leczenie i rehabilitację; Sawicka Justyna , nr; 5562

Wiele jest wokół nas rodzin potrzebujących pomocy. Teraz będzie ich coraz więcej z powodu masowych zwolnień jakie dokonują się codziennie w Polsce.
Zachęcam do pomocy. Jeśli państwo jest niewydolne, musimy jeden drugiemu pomagać aby móc godnie żyć. Dziękuję z góry w imieniu wspomnianej rodziny !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© puls pro-life