piątek, 20 marca 2009

Świadectwo włoskiego piłkarza

Włoski piłkarz Nicola Legrottaglie napisał o sobie książkę zatytułowaną : "Złożyłem obietnicę, bo wiara odmieniła moje życie". W swojej autobiografii zaszokował wielu tym, co zdecydował się napisać. Jego zdaniem homoseksualiści powinni sięgnąć do biblii, która jasno potępia ich postępowanie.

-
Homoseksualizm dzisiaj jest postrzegany jako pewnego rodzaju moda, sposób na to, aby różnić się od innych. Biblia jednak jasno potępia homoseksualizm, zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn. Jestem heteroseksualistą i chrześcijaninem i radzę wszystkim homoseksualistom sięgnąć po biblię i uważnie ją przeczytać. - stwierdza Legrottaglie.

Obrońca Juventusu Turyn poruszył także problemy eutanazji i sztucznego zapłodnienia.


O eutanazji i aborcji napisał:- Uważam, że dla wielu jest to tylko wyciągnięcie wtyczki w przypadku jeszcze żyjącego człowieka i traktuje się ją jako krok do przodu, ale w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. W moim odczuciu jest wręcz przeciwnie. Wielu uważa także, że aborcja jest oznaką postępu, a tak naprawdę to okrutny akt przeciwko życiu. W opinii większości i tak to ja pozostanę dziwakiem...

Piłkarz zdecydował się napisać również, co myśli o sztucznym zapłodnieniu. - Zapłodnienie w laboratorium to dla mnie coś takiego, jak filmy fantastyczne. Na samą myśl o takich operacjach wyobrażam sobie tylko jedno: śmierć. Laboratoria to coś, gdzie wszystko jest sztucznie konserwowane w lodówkach i chłodniach. Przeraża mnie zabawa z życiem, które należy tylko do Boga.

Nicola Legrottaglie w przeszłości był człowiekiem niewierzącym, jednak nawrócił się i od tego czasu twierdzi, że "Bóg daje mu siłę". Słynny zawodnik zdaje sobie sprawę z tego, że jego poglądy nie pokrywają się z poglądami dużej części społeczeństwa, mimo tego odważył się je ujawnić.

Źródło: sportowefakty.pl 19.03.2009


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© puls pro-life