czwartek, 19 marca 2009

UWAGA !!! Lewicowy projekt Ustawy o planowaniu rodziny trafił do Komisji Zdrowia

Projekt nowelizacji ustawy o planowaniu rodziny, ochronie płodu ludzkiego i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży, wprowadzający refundację antykoncepcji, przygotowany przez klub Lewicy, trafił do komisji zdrowia.

Przewodniczący komisji Bolesław Piecha (PiS) powiedział, że posłowie rozpoczną prace nad projektem prawdopodobnie w kwietniu. Oprócz refundacji środków antykoncepcyjnych zakłada on także wprowadzenie edukacji seksualnej jako obowiązkowego przedmiotu nauczania w szkołach publicznych.

Nowelizacja zobowiązuje również ministra zdrowia do utworzenia sieci placówek świadczących poradnictwo i usługi z zakresu planowania rodziny.

Lewica chce, by szkoły miały obowiązek udzielić uczennicy w ciąży urlopu oraz pomocy niezbędnej do ukończenia przez nią edukacji, w miarę możliwości nie powodując opóźnień w zaliczaniu przedmiotów.

Źródło: PAP 19.03.2009

Od Red.: Argumenty o obowiązku udzielenia pomocy ciężarnej uczennicy to jedynie mydlenie oczu społeczeństwu. Przecież taki obowiązek na szkołach spoczywa od dawna. Prawdziwym celem Lewicy jest wprowadzenie obowiązkowej edukacji seksualnej do szkół i wyrwanie pieniędzy (ciekawe skąd?) na refundację środków antykoncepcyjnych.To pierwszy krok grzebania przy ustawie. Wraz z ośrodkami planowania rodziny pojawią się głosy o konieczności zapewnienia usług zdrowia reprodukcyjnego czyli wprowadzenia aborcji na żądanie. Nie dajmy sobie mydlić oczu. Usługi zdrowia reprodukcyjnego = aborcja na żądanie. Czas nagli, bierzmy się do roboty i to natychmiast !

Zobacz: PROJEKT USTAWY


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© puls pro-life