czwartek, 26 marca 2009

Życie czy śmierć?

W dniu 22 marca na cmentarzu w Montanie (USA) rozbił się prywatny samolot zabijając 7 osób dorosłych i 7 dzieci. Niewielu wie, że na tym cmentarzu znajduje się Grobowiec Nienarodzonych, wzniesiony dla upamiętnienia wszystkich dzieci, które zginęły wskutek aborcji.

Rodzina, która zginęła w katastrofie niedaleko lokalizacji pomnika ofiar aborcji, to rodzina Irvinga „Bud'a” Feldkampa, właściciela największej sieci aborcyjnej w USA.

Chociaż Feldkamp nie jest aborterem, czerpie zyski z pieniędzy splamionych krwią dziesiątek tysięcy dzieci, zabijanych co roku w klinikach, których jest właścicielem. Jego działalność w branży aborcyjnej umożliwiła mu zapewnienie prywatnego samolotu aby przewieźć rodzinę na tydzień urlopu do Yellowstone Club, ośrodka narciarskiego wyłącznie dla milionerów.

Samolot rozbił się w niedzielę, zabijając 2 córki Feldkampa, 2 zięciów córki, 5 wnuków, pilota i 4 przyjaciół rodziny.

Pilot, który był doświadczonym pilotem wojskowym, nie zglosił żadnych problemów do kontrolerów ruchu lotniczego, kiedy prosił o możliwość skierowania się na lotnisko w Butte.

Świadkowie podają, że samolot nagle zanurkował ku ziemi. Nie było ani rejestratora rozmów w kabinie pilota, ani rejestratora parametrów lotu na pokładzie, ani wskazań radaru, ponieważ lotnisko w Butte nie jest wyposażone w radar.

Niektórzy spekulują, że katastrofa spowodowana została oblodzeniem skrzydeł, ale ten konkretny model samolotu został przetestowany w warunkach oblodzenia i eksperci wykluczyli taką możliwość.

Obrońcy życia w USA uważają, że ogromna tragedia jak wstrząsnęła rodziną Feldkampów, nie wydarzyła się przypadkowo w tym konkretnym miejscu. Mają nadzieję, że to bolesne doświadczenie skłoni Buda Feldkampa do zastanowienia się nad sensem życia i obmycia się z krwi niewinnych dzieci.

Kładę dziś przed tobą życie i szczęście, śmierć i nieszczęście (...)
Kładę przed wami życie i śmierć, błogosławieństwo i przekleństwo.
Wybierajcie więc życie, abyście żyli wy i wasze potomstwo (Pwp 30, 15. 19)”

Źródło: jillstanek.com, news.yahoo.com 24.03.2009

Zdjęcia z miejsca tragedii

Zobacz też: Pieniądze splamione krwią – Caroll Everett

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© puls pro-life