piątek, 29 maja 2009

Marsz dla Życia i Rodziny w Warszawie - niedziela 31 maja 2009


W niedzielę 31 maja 2009 r. po raz czwarty ulicami Warszawy przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny pod hasłem: "W kryzysie stawiam na rodzinę".

Spotkamy się o godzinie 12.00 na ulicy Nowy Świat (u zbiegu ul. Foksal i ul. Chmielnej) i przejdziemy przez ul. Nowy Świat, Krakowskie Przedmieście, Miodową, Świętojerską. Finał marszu w Ogrodzie Krasińskich a tam koncert i piknik rodzinny. Przyjdź z Rodziną i Przyjaciółmi !

W programie przewidziane są koncerty takich artystów jak: Viola Brzezińska, znane dzieciom Promyczki Dobra, hip hopowy zespół Full Power Spirit, oraz dodająca energii rockowa Grupa Furmana. Koncert poprowadzi Patrycja Michońska i popularny prezenter pogody Tomasz Zubilewicz.

Równolegle do występów, w namiotach będą zapewnione zajęcia dla dzieci i młodzieży, które poprowadzą pracownicy Fundacji Pomoc Rodzinie i studenci Instytutu Studiów nad Rodziną.

Z myślą o najmłodszych przygotowano niezwykłe, dawne gry i zabawy, które znali nasi dziadkowie, konkursy z nagrodami, granie i skakanie z Akademią Niebiańskich Rytmów i wiele, wiele innych atrakcji!

Piknik będzie doskonałą okazją do zapoznania się z obecnymi nowościami wydawniczymi dotyczącymi wychowania i rodziny, które z całą pewnością zainteresują najbardziej wymagających.

Każdy ma szansę znaleźć coś dla siebie, dlatego warto dołączyć do tej niecodziennej imprezy!

Zakończenie jest planowane na godz. 17:30.

Zapraszamy !


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© puls pro-life