czwartek, 21 maja 2009

Nauczycielu ! KPH cię wkrótce przeszkoli !

Działacze Kampanii Przeciw Homofobii zapowiadają, że nauczą tysiące nauczycieli tępić "stereotypy" związane z homoseksualizmem. Natychmiast po wakacjach rozpoczną swoją akcję w polskich szkołach.

Od września w gimnazjach i liceach ma się rozpocząć akcja „douczania” pedagogów na temat tzw.homofobii. Aktywiści KPH zapowiadają, że szkoleniami zostaną objęci nauczyciele w placówkach z największych polskich miast.

"Szkolenia z homofobii" mają przybliżyć nauczycielom wiedzę o homoseksualistach i nauczyć ich rozmawiać z uczniami o "tych sprawach". - Gdy w 2004 roku przeprowadzaliśmy tę akcję po raz pierwszy, przeszkoliliśmy ponad 500 osób, choć kwestia równouprawnienia osób homoseksualnych nie była jeszcze tak nagłośniona – powiedziała „Dziennikowi” Marta Abramowicz, koordynatorka przedsięwzięcia KPH. Dodaje, że w tym roku KPH liczy na bardzo duże zainteresowanie wśród nauczycieli.

Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. ks. Piotra Skargi wysłało do minister Katarzyny Hall list przeciwko temu projektowi. - Jeżeli szkoła ma być wolna od jakichkolwiek ideologii, dlaczego ideologia homoseksualna może być promowana w murach szkoły? - pyta w liście prezes Sławomir Olejniczak.

Ministerstwo Edukacji Narodowej nie widzi żadnego problemu. Odpowiadając na list Olejniczaka MEN stwierdza, że sprawa nie leży w kompetencji urzędników. Ministerstwo nie może podobno wpływać na organizowanie szkoleń na terenie szkół gdyż o nich decydują wyłącznie dyrektorzy poszczególnych placówek.

Źródło: Fronda 20.05.2009

Zobacz też: Prof.Nalaskowski o promocji homoseksualizmu w szkołach: "to ukryte szukanie rynku zbytu na usługi homoseksualne dorosłych wśród dzieci"

Homoseksualiści w szkołach, 2008

A może ty też jesteś homofobem?

Nauczyciele mają się uczyć o gejach

Jak homoseksualiści indoktrynują najmłodszych w USA


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© puls pro-life