piątek, 29 maja 2009

Premiera filmu "Bella" w ramach Marszu dla Życia i Rodziny

Gościem specjalnym tegorocznego Marszu w Warszawie będzie Eduardo Verástegui - producent i główny aktor filmu „Bella".
W ramach IV Marszu dla Życia i Rodziny pragniemy Państwa zaprosić na premierowe pokazy głośnego na całym świecie filmu "Bella".


Jest to historia o dwojgu ludzi, młodym piłkarzu (w tej roli Eduardo Verastegui) i kelnerce (Tammy Blanchard), których drogi pewnego dnia spotykają się w Nowym Jorku. Życie bohaterów zmienia się w momencie gdy dziewczyna dowiaduje się, że zostanie matką. Zwolniona z pracy, pozostawiona samej sobie próbuje stawiać czoła nowej sytuacji. Z pomocą przychodzi jej kolega z pracy - obecnie kucharz, a wcześniej gwiazdor piłki nożnej, którego kariera nagle się zakończyła. W ciągu jednego dnia mężczyzna nie tylko stawia czoła własnej przeszłości lecz także pokazuje kobiecie jak uleczająca moc rodziny może jej pomóc spojrzeć z optymizmem w przyszłość.

Pod adresem michal@marsz.org można zgłaszać się po darmowe bilety na konkretny pokaz. Projekcje odbędą się 30 maja w Kinotece w sali nr 2 o godzinie 13:00 oraz 15:00. Zaproszenia można odbierać 30 maja w Kinotece od godziny 12 do 15min przed rozpoczęciem danego seansu.

Serdecznie zapraszamy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© puls pro-life