czwartek, 7 maja 2009

USA : Dewianci pod ochroną prawną


Jak informuje WorldNetDaily przedstawiciele 547 różnych grup o "alternatywnym życiu płciowym", zostaną objęci specjalną ochroną prawną na poziomie federalnym przed „zbrodnią nienawiści”. Wyrazy sprzeciwu wobec pedofila, mogą być uznane za nienawiść. A jest to już "zbrodnia".

Izba Reprezentantów amerykańskiego kongresu przyjęła ustawę wprowadzającą pojęcie "zbrodni nienawiści". Dokument ma zapewnić specjalną ochronę prawną 547 formom dewiacji seksualnych uznawanych przez Amerykańskie Stowarzyszenie Psychiatryczne.

Zaskakujące jest, że Republikanie zamiast torpedować tak wymyślny ideologicznie dokument, usiłowali jedynie doprowadzić do usunięcia z listy chronionych dewiacji nazywanych alternatywnymi stylem życia pedofilię, co im się nie udało. Przeciwnicy ustawy nazywają tą ustawę „Aktem ochrony Pedofilów”. Prezydent Barack Obama już od dawna wyraża poparcie dla tego dokumentu, więc pozostaje mu tylko poczekać na decyzję amerykańskiego senatu.

Felietonistka WorldNetDaily - Janet Porter, komentuje ustawę jednoznacznie: - Pisałam dużo o tym jakiego rodzaju zagrożenie stanowi ustawa, która spycha chrześcijaństwo na kryminalny margines. Wszyscy, którzy nie zgadzają się z homoseksualną ideologią z dniem wejścia tej ustawy w życie podpadają pod paragraf. To nie wszystko, ustawa wynosi pedofilów do rangi specjalnie uprzywilejowanych, od czasu kiedy termin „orientacja seksualna” została dodana do legislacji związanej ze „zbrodnią nienawiści” – stwierdza Porter.

Tak szczególną ochroną prawną nie cieszą się żadne powszechnie szanowane grupy społeczne jak duchowni, weterani czy profesorowie. Czas Obamy to czas zmian, także zmian elity amerykańskiej. Będą nią przedstawiciele 547 grup o "alternatywnym życiu płciowym". W tym - pedofile.

Źródło: WorldNetDaily.com opr.Fronda

Zobacz też: Jak homoseksualisci indoktrynują dzieci w USA

Książka "Rewolucja seksualna zagraża dzieciom"


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© puls pro-life