poniedziałek, 15 czerwca 2009

Irlandzkie sześcioraczki żyją dzięki swoim rodzicom

26-letnia Nuala Conway, która na początku ubiegłego miesiąca urodziła pierwsze od 25 lat na Wyspach Brytyjskich sześcioraczki, przyznała, że lekarze w 14 tygodniu ciąży doradzali jej aborcję selektywną. - Byliśmy świadomi ryzyka, ale wiedzieliśmy, czego chcemy. Dzieci te są wspaniałym darem od Boga - stwierdzili rodzice.

Rodzice zdecydowali, że bez względu na ryzyko jakie niesie urodzenie dzieci, nie będzie aborcji, a potomstwo będzie "wspaniałym darem od Boga" , który bezwarunkowo przyjmą.

Dzieci - cztery dziewczynki i dwóch chłopców - urodziły się 14 tygodni przed terminem porodu, przy fachowej obstawie medycznej w liczbie 30 osób. Lekarze mają nadzieję, że w czasie dwóch miesięcy dzieci nabiorą sił na tyle, by wrócić do domu.
Nie mogą się tego doczekać rodzice, którzy mówią wręcz, że w ich oczekiwaniu "każdy dzień to rok, a każda minuta to godzina". - Chcę by ten czas płynął szybciej, bym mogła przytulić się do swoich dzieci - powiedziała matka. Małżeństwo o potomstwo starało się aż trzy lata.
Dzieci poczęły się naturalnie.

Źródło: BBC News 14.06.2009

Zobacz też: Zdjęcia szczęśliwych rodziców


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© puls pro-life