wtorek, 23 czerwca 2009

Portal dla ojców w kryzysie

Zapraszamy Państwa na serwis "W stronę ojca", przeznaczony dla ojców będących w kryzysie.

Bezpośrednią inspiracją dla stworzenia w 2000 roku serwisu "W stronę ojca", były doświadczenia pana Roberta Kucharskiego w pracy w warszawskim Biurze Porad Obywatelskich. Dużą grupę jego klientów stanowili mężczyźni, którzy w wyniku konfliktu rodzinnego tracili kontakt z dzieckiem lub popadali w długi na skutek zawyżonych alimentów.

Wszyscy byli sfrustrowani i rozżaleni z powodu przedmiotowego traktowania ich w sądach rodzinnych. Pan Kucharski wraz z przyjaciółmi postanowił przygotować dla wszystkich, którzy znajdą się w podobnej sytuacji, bezpłatną i łatwo dostępną informację o przysługujących im prawach. Z czasem ten pomysł przerodził się w projekt internetowego portalu.

Portal www.wstroneojca.pl adresowany jest do mężczyzn przeżywających kryzys małżeński i problemy rodzinne związane z rozwodem, separacją oraz izolacją od własnych dzieci.

Założeniem jest, że osoby rozwodzące się oraz ich dzieci nie muszą doświadczać wyniszczającego wszystkie strony konfliktu.
Na portalu można znaleźć praktyczne porady, oparte na podstawach prawnych, dotyczące problematyki ojcostwa, rozwodu, separacji, władzy rodzicielskiej, alimentów i uprawnień ojców wynikających z kodeksu pracy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© puls pro-life