wtorek, 28 lipca 2009

Świńska grypa - to dotyczy także Ciebie


Brytyjska państwowa służba zdrowia przygotowuje szczepienia całego społeczeństwa przeciwko tak zwanej "świńskiej grypie" - informuje "Daily Telegraph".
Taką decyzje wywołała śmierć mężczyzny z Essex, który jest pierwszą osobą zmarłą z powodu wirusa A/H1N1 nie mającą do tej pory żadnych problemów zdrowotnych.

Nowa szczepionka powinna być gotowa w przeciągu pięciu dni, a ministrowie rządu mówią, że do końca roku powinno być zaszczepionych 20 milionów ludzi.

Zabezpieczono 90 milionów dawek szczepionki, która powinna dotrzeć do Wielkiej Brytanii w przeciągu następnych tygodni. Reszta społeczeństwa będzie zaszczepiona w przyszłym roku. Rząd brytyjski zapewnił wystarczającą ilość szczepionki, tak aby wystarczyła dla wszystkich.

Masowe szczepienia planowane są również w Norwegii.

Ważną informacją jest, że w przypadku ogłoszenia kryzysu pandemii i faktycznie szalejącego wirusa sygnatariusze WHO (czyli 194 kraje ):

- tracą swoją suwerenność a władzę przejmują centra kryzysowe

- Ograniczone są również swobody jednostki i każdy może być zatrzymany i na czas nieokreślony poddany kwarantannie (co już ma miejsce w USA a testowane jest na imigrantach) ze względu na potencjalny kontakt z wirusem.

Zdaniem austriackiej dziennikarki śledczej Jane Burgermeister (piszącej min. do Nature czy British Medical Journal) , celem WHO jest planowe zarażenie ludzi fałszywymi szczepionkami by wywołać prawdziwą pandemię.

W kilkunastu stanach USA oraz w Austrii zostały złożone pozwy sądowe przeciw WHO, firmom farmaceutycznym i odpowiedzialnym instytucjom w sprawie planowanych przymusowych szczepień przeciwko wirusowi tzw. świńskiej grypy / H1N1.

SZCZEGÓŁY SPRAWY

DOWODY W SPRAWIE (j.ang)

Dr Piotr Bein opowiada o zarzutach pani Burgermeister oraz o powiązanych z nimi przypadkach śmierci wśród polskich bezdomnych za sprawą firmy Novartis. Podsumowujący post znajduje się na stronie Wolnych Mediów.Kongresmen USA Ron Paul mówi o sprawie z roku 1976
Źródło: dziennik.pl, wolnemedia.net,

Zobacz też: BLOG Jane Burgermeister


WHO chce w tajemnicy dopiąć swego - masowych przymusowych szczepień ludności świata

Odwaga Jane Burgermeister ( o co chodzi w tej sprawie)

Grudziądz. Podejrzane testy. (testy szczepionki na bezdomnych)

Szczepili bez uzyskania zgody

Mamy pierwszą pandemię w XXI wieku


Ted Turner o prawdziwej istocie globalnego ocieplenia (jest nas za dużo na świecie)

Nie będą ponosić odpowiedzialności za skutki wyprodukowanych przez siebie szczepionek !

Gwardia narodowa USA w stanie pogotowia na skutek ćwiczeń WHO

Nadużycia przy zakupie i rejestracji szczepionek w Polsce

Sprawdź zanim się zaszczepisz

Co to jest kartel farmaceutyczny (film na YouTube)


Uboczne efekty działania leku p/grypowego Tamiflu


PRAWO W POLSCE NA CZAS ZARAZY

1 komentarz:

  1. Dziękujemy za ten artykół! Oby jak najwięcej ludzi świadomych zagrożenia i nie obojętnych na los swój i swoich bliskich!

    Za niedługo w mediach przypiszczalnie pojawią się promujące szczepienia materaiły. Mam nadzieję, że akcję społeczne takie jak ta to tylko pierwszy sygnał, że ISTNIEJEMY! I nie będziemy z pobłażaniem patrzeć na to co dzieję się na świecie, a za niedługo także na naszym podwórku...

    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

© puls pro-life