piątek, 31 lipca 2009

Uwaga na "Miss Bimbo" !

Do Polski dotarła właśnie gra "Miss Bimbo" adresowana do dziewczynek od 9 roku życia. Jak podaje "Dziennik" ta popularna na Zachodzie gra zachęca dziewczynki: zrzuć błyskawicznie wagę, powiększ sobie piersi, poderwij multimilionera.
Celem wirtualnej zabawy jest: stać się najfajniejszą, najbogatszą i najsławniejszą panną na świecie. Chodzi o to aby upolować w ekskluzywnym klubie nocnym chłopaka ( najlepiej bogatego) a potem porzucić go i poszukać następnego, jeszcze zamożniejszego.

Rejestracja na anglojęzycznej stronie gry jest darmowa. Każda uczestniczka gry otrzymuje własną Miss Bimbo (całkiem nagą nastoletnią nimfetkę z dużymi piersiami i smukłą talią) a na dobry początek 1000 bimbodolarów, które musi na nią wydać.

Zadanie jest proste - należy dbać, aby bohaterka była jak najseksowniej ubrana i aby nie zapominała o częstych wizytach u fryzjera, kosmetyczki oraz manikiurzystki. Należy również bardzo pilnować, by wirtualna podopieczna nie przytyła. W końcu zaplanować dla niej operacje plastyczne poprawiające kształt nosa albo powiększające piersi.

Wszystkie takie "osiągnięcia" honorowane są bimbodolarami, które można później przeznaczyć na kolejne zabiegi upiększające i kolejne podboje miłosne.

Lekarze ostrzegają, że użytkowniczki gry to potencjalne pacjentki gabinetów chirurgii plastycznej. Nie mają również wątpliwości, że gra jest niebezpieczna choćby dlatego, że uczy nastolatki, iż można tyć i zrzucać wagę bez żadnych konsekwencji dla zdrowia. Po protestach organizacji zrzeszających rodziców z "Miss Bimbo" usunięto opcję podawania tabletek odchudzających.


Źródło:
Gra dla dzieci : powiększ piersi, uwiedziesz milionera, dziennik.pl 21.07.2009

Zobacz też: Czy jesteście gotowi na Miss Bimbo ?

Zgwałć i zmuś do aborcji. Fajna gra.

Zobacz w co gra twoje dziecko

Erotyczne treści obok gier dla dzieci


Od Red.:
Gra "Miss Bimbo" służy utwierdzeniu małej dziewczynki, że jej jedyną wartością jest ciało. Uczy ją, że najważniejszy jest seksowny wygląd i zaliczanie chłopaków. Kiedy osiągnie pełnoletność chętniej zasili szeregi klientek gabinetów chirurgii plastycznej. Czy atutem kobiety jest wyłącznie ciało? Zainteresujmy się tym, czym żyją nasze dzieci, w jakie grają gry, jakie "wartości" są przekazywane najmłodszym w kolorowych gazetach. Naprawdę warto, to przecież nasze dzieci !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© puls pro-life