środa, 26 sierpnia 2009

Pieniądze splamione krwią - film o biznesie aborcyjnym

Grupa filmowców amerykańskich zdecydowała się nakręcić film, mający na celu ujawnienie straszliwej rzeczywistości aborcyjnej poprzez skupienie się na finansowym aspekcie przemysłu aborcyjnego, przynoszącego dochód w postaci wielu milionów dolarów.

Film zatytułowany "Blood money" przedstawia wywiady z ludźmi zaangażowanymi obecnie w ochronę życia , którzy przedstawiają fakty dotyczące ogromnego przemysłu aborcyjnego oraz konsekwencji jakie u kobiet wywołuje aborcja.

Wśród rozmówców pojawia się Caroll Everett, była właścicielka kliniki aborcyjnej w Teksasie, która po kolei tłumaczy chwyty marketingowe klinik aborcyjnych oraz ujawnia oszustwa jakimi się posługują, aby zdobyć jak największą klientelę.


"Dawaliśmy dziewczętom niskodawkowe pigułki antykoncepcyjne, żeby zachodziły w ciążę oraz wadliwe prezerwatywy. Naszym celem było uzyskanie 3-5 aborcji u jednej dziewczyny w wieku 13-18 lat."- opowiada Everett.

W filmie wypowiada się również Norma McCorvey znana jako Roe, której sprawa sądowa Roe v.Wade przyczyniła się do wprowadzenia w Ameryce prawa do aborcji.

Reżyser David K.Kyle powiedział, że pomysł na ten film narodził się cztery lata temu, kiedy pracował wraz z Johnem Zippem dla Steve'a i Michaela Peroutka, działaczy pro-life. Wówczas zrozumiał, że kwestia aborcji nie jest odpowiednio przekazywana przez media.

"Mówi się o tym w czasie wyborów, ale się o tym nie rozmawia. Ludzie słysząc słowo "aborcja" wiedzą co to jest, lecz nie mają szczegółowej wiedzy co to tak naprawdę znaczy."- powiedział w wywiadzie Kyle.

Film, który jest aktualnie w postprodukcji powinien być ukończony w końcu września, daje nadzieję na to, że ludzie zaczną nareszcie rozmawiać o problemie aborcji.

"To jedna z kwestii, o której nikt ze strony pro-choice nie chce rozmawiać".
"Ludzie robią miliardy dolarów na zabijaniu niewinnych dzieci"- powiedział Kyle.

Źródło: LifeSiteNews.com 25.08.2009

Zobacz też: Książka "Pieniądze splamione krwią" - Caroll Everett

Konsekwencje aborcji - rozmowa z dr Dudziak


Krwawe pieniądze przemysłu aborcyjnego

Zobacz trailer filmu:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© puls pro-life