poniedziałek, 3 sierpnia 2009

Szczepionki na świńską grypę bardziej niebezpieczne niż sam wirus

Naukowcy z Institute of Science in Society informują, że szczepionki są o wiele bardziej zabójcze, niż sam wirus świńskiej grypy, a ich zastosowanie na szeroką skalę może wywołać prawdziwą katastrofę.

W raporcie wysłanym do Sir Liam Donaldson, ministra zdrowia UK oraz do amerykańskiego departamentu FDA (Food and Drugs Administration), dwaj naukowcy, dr Mae-Wan Ho i prof. Joe Cummins donoszą, że szczepionki są o wiele bardziej zabójcze, niż sam wirus świńskiej grypy, a ich zastosowanie na szeroką skalę może wywołać katastrofę.

Masowe szczepienia zostały zalecone przez Światową Organizację Zdrowia (WHO). Na początku lipca grupa ekspertów zajmujących się szczepionkami doszła do wniosku, że pandemia jest nieunikniona. Marie-Paul Kieny, szefowa departamentu szczepień WHO ogłosiła, że wszystkie państwa będą potrzebowały szczepionek, które mają być gotowe już na początku września.

Krytycy takiego rozwiązania wskazują na fakt, iż “eksperci”, którzy wydali powyższe opinie, nie są bezstronni. Za ich decyzjami kryje się bardzo silne i wpływowe lobby koncernów farmaceutycznych, dla których masowe szczepienia przyniosłyby miliardowe zyski.

Najistotniejszy jest fakt, że szczepionki same w sobie nie są zbyt skuteczne, a te produkowane obecnie na świńską grypę, celowo skażone toksycznymi substancjami, mogą okazać się wręcz zabójcze dla człowieka.

Pełny raport (j.ang): http://www.i-sis.org.uk/fastTrackSwineFluVaccineUnderFire.php

Zobacz też: Świńska grypa- to dotyczy także ciebie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© puls pro-life