poniedziałek, 14 września 2009

Dać szansę naprotechnologii

W dwudniowej międzynarodowej konferencji zorganizowanej przez Katedrę i Klinikę Położnictwa i Perinatologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, Polskie Towarzystwo Medycyny Perinatalnej oraz Fundację Instytut Leczenia Niepłodności Małżeńskiej im. Jana Pawła II w Lublinie wzięło udział wielu wybitnych gości ze Stanów Zjednoczonych i Irlandii. Profesor Thomas Hilgers, ginekolog położnik i naukowiec z Omaha w stanie Nebraska, to jeden z prekursorów naprotechnologii.

Razem ze swoim zespołem stworzył i stale rozwija NaProTechnology - innowacyjną i skuteczną metodę zapobiegania, wczesnego wykrywania i leczenia zaburzeń zdrowia prokreacyjnego, w tym obniżonej płodności. O swoich doświadczeniach mówili w Lublinie także Susan Hilgers, współtwórczyni Instytutu Papieża Pawła VI, Mark Stegman, ginekolog praktykujący chirurgiczną NaProTechnology, oraz dr Philip Boyle, lekarz rodzinny prowadzący praktykę w Galway w Irlandii i propagujący stosowanie wśród swoich pacjentów tej metody w leczeniu niepłodności.

Więcej w artykule: Naprotechnologia najlepszym lekarstwem, naszdziennik.pl 14.09.2009

Zobacz też: Lublin: dac szansę naprotechnologii i czasowi - irlandzki głos w sprawie leczenia niepłodności, rynekzdrowia.pl 14.09.2009

Naprotechnologia zamiast in vitro

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© puls pro-life