środa, 9 września 2009

Warsztaty dla ojców w Warszawie

„Siedem sekretów efektywnego ojcostwa”- pod takim tytułem rozpoczną się 1 października w Warszawie warsztaty w ramach programu „Krąg ojców”, zorganizowanego przez inicjatywę Tato.net.

Warsztaty przeznaczone są dla małych grup 10-osobowych, odbywać się będą przez 10 tygodni w czwartki od 18.30-21.00. Zajęcia poprowadzi Michał Wroński – psycholog, ekonomista, trener Tato.Net.

Mężczyźni rozmawiać będą o roli ojców w wychowaniu dzieci, poznają swoje słabe i mocne strony, rozwiną umiejętności wzmacniania więzi i zaangażowania w sprawy dziecka, nauczą się panować nad kryzysami.

„Na zdobycie wykształcenia zawodowego poświęcamy kilkanaście lat. A bycie ojcem, jak każda dziedzina życia także wymaga rzetelnej wiedzy oraz pracy nad własną osobowością. Umiejętności te nie przychodzą łatwo. Dlatego zapraszamy na ciekawe, nowatorsko zaplanowane wydarzenie dla mężczyzn, którzy chcą wzmocnić swoje ojcowskie umiejętności” - podkreślają organizatorzy warsztatów.

Udział w warsztatach jest bezpłatny dzięki dofinansowaniu ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Szczegółowe informacje na stronie www.tato.net

Źródło: ekai.pl 08.09.2009

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© puls pro-life