piątek, 25 września 2009

Wypowiedź dr Rauni Kilde na temat planów depopulacji świata

Przedstawiamy Państwu odważne wystąpienie byłej szefowej służby medycznej w Finlandii dr Rauni Kilde na temat konspiracji depopulacji globu.Obawy dr Kilde dotyczą m.in. żywności genetycznie modyfikowanej, ponieważ eksperymenty, których dokonują głównie firmy amerykańskie maja długofalowy zasięg i nie wiadomo jakie skutki wywoła w społeczeństwie po wielu latach. Podobne obawy można mieć w stosunku do telefonii komórkowej, która może powodować np. nowotwory mózgu, ślepotę czy głuchotę. W opinii dr Kilde wprowadzanie żywności GMO jak też dobór częstotliwości telefonów komórkowych naraża nas na wiele chorób i jest to niestety zgodne z agendą depopulacji globu – obniżenia ilości ludzi na świecie o przynajmniej 2/3, być może nawet o 5 miliardów.

Jeśli chodzi o tzw. “świńska grypę”, pani doktor uważa, że jest to jedna wielka bzdura nakręcana głównie przez media. Zagrożeniem są natomiast szczepionki, w których znajduje się hybryda wirusa grypy ludzkiej, świńskiej i ptasiej. Taka szczepionka jest bardzo toksyczna. Oczywiście rozgrywa się batalia o miliardy, którymi chcą sobie napchać kieszenie właściciele firm farmaceutycznych jak Donald Rumsfeld, jednak głównym powodem jest jednak depopulacja. Dowodem na to jest fakt, że jako pierwsze mają być szczepione kobiety ciężarne i dzieci, przez co nastąpi eliminacja kolejnego pokolenia.

Mimo, że sytuacja wygląda poważnie, dr Kilde uważa, że ten diaboliczny plan nie ma szans powodzenia. Akcja szczepień na “świńską grypę” odbyła się już w roku 1976 i została zaniechana gdyż wiele ludzi zmarło lub ciężko zachorowało na skutek przyjęcia szczepionki – kompanie farmaceutyczne odpowiedziały za to płacąc ofiarom wielkie odszkodowania. Obecnie dokonano pewnych poprawek by ten plan się udał, zabezpieczono kompanie przed odpowiedzialnością za szkody wyrządzone przez szczepionki. Jeśli nawet pacjent umrze, nikt nie będzie musiał zapłacić ani centa jego rodzinie.

Zachodzi pytanie dlaczego nikt na to nie reaguje, dlaczego rządy innych państw przyglądają się temu w milczeniu? Dr Kilde stwierdza, że jest to możliwe, ponieważ nic się jeszcze nie rozpoczęło, żadna z planowanych akcji się jeszcze nie rozpoczęła. Jedyne co się dzieje to propaganda zastraszania w mass mediach. Ludzie oczywiście na to reagują strachem gdyż nie są świadomi co się dzieje.

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zarządziła ogólne szczepienia, nawet z pomocą użycia przymusu. W przeszłości nie było możliwe aby WHO miała uprawnienia do wydawania takich zarządzeń. Dopiero po podpisaniu porozumień międzynarodowych zaistniała taka możliwość – żeby WHO decydowała o tym co wszystkie kraje mają robić w przypadku pandemii. Na początku czerwca tego roku WHO ogłosiła najwyższy, 6 stopień pandemii, mimo że w żadnym kraju nie obserwujemy “pandemii” – dane dostarczane przez WHO są fałszywe.

Taka decyzja miała na celu wykonanie masowych i przymusowych szczepień we wszystkich krajach. Dr Kilde jeszcze raz potwierdza swoją opinię, że realizacja tego planu się nie uda. Trzeba natomiast zwrócić uwagę na to, kto będzie miał korzyści – tzw. Big Pharma czyli kartele farmaceutyczne.

Celem jest więc eliminacja jak największej ilości ludzi i jak największy zarobek. Kalkulacje mogą być jednak niewłaściwe, gdyż nawet podczas konferencji Bilderbergu w Grecjii w maju b.r. wystąpiła opozycja wobec szatańskich planów Kissingera.

Finlandia już podjęła kroki w zapobieżeniu tragedii – pod koniec lipca uchwalono, że tzw. “świńska grypa” nie jest już na liście groźnych chorób, w związku z czym nie będzie można przymusić nikogo do przyjęcia szczepionki. Podobne kroki podjęto także w Norwegii. W szczególności szczepienia nie powinny dotyczyć dzieci i kobiet ciężarnych.

Źródło: Grypa666

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© puls pro-life