czwartek, 24 września 2009

You Tube ocenzurował film pokazujący pogrzeb ofiar aborcji w USA

Członkowie organizacji Citizens for a Pro-Life Society (CPLS) oświadczyli, że ich film przedstawiający pogrzeb ofiar aborcji został ocenzurowany przez You Tube , który obecnie ma zwyczaj usuwania filmów prolife i wysyłania ostrzeżeń dla właścicieli kont, którzy zamieszczają takie filmy.

CPLS informuje, że YouTube wyciął 5 minutowy film "Requiem dla zaginionych"w dniu 29 sierpnia br. Film pokazuje pozostałości po 23 dzieciach, których ciała zostały pochowane po tym jak odnaleziono je w kontenerach ze śmieciami przy klinice dla kobiet Alberto Hodariego w Lathrup Village.
Podkładem muzycznym jest piosenka "Tell Me Who I Am" (
tłum:Powiedz mi kim jestem), która została specjalnie skomponowana i wyprodukowana przez Mediatrix Records.

"Requiem dla zaginionych" jest trzecim filmem CPLS usuniętym przez You Tube, który również wydał ostrzeżenie dla konta. Film usunięto za złamanie zakazu nie zamieszczania obrazów
" mających zamiar być wstrząsającym, sensacyjnym albo nieokazującym szacunku".

Zgodnie z regulaminem "
Jeśli treść filmu jest szczególnie niepokojąca lub drażliwa, powinno to być zrównoważone dodatkowymi informacjami edukacyjnymi lub dokumentalnymi ."

CPLS twierdzi, że obrazy szczątków dzieci miały na celu skłonić do refleksji i szacunku oraz wyciągnięcia z tego moralnych wniosków.

CPLS chce podjąć działania prawne przeciw You Tube. "Czujemy wyraźnie, że należy pociagnąć You Tube do odpowiedzialności"- powiedziała szefowa CPLS
Monica Migliorino Miller. " To oczywiste, że obrońcy życia są dyskryminowania na tej stronie".

W sierpniu You Tube usunął film opublikowany przez Operation Rescue, przedstawiający obraźliwe zachowanie aborcjonisty LeRoyaCarharta wobec jednego z obrońców życia.

Poniżej ocenzurowany film "Requiem dla zaginionych".
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© puls pro-life