wtorek, 27 października 2009

Konferencja "Dobry wybór - lepsza młodość"

Stowarzyszenie Edukacyjne Gaude Familia oraz Międzynarodowa Fundacja „Wiedzieć Jak” mają zaszczyt zaprosić na Ogólnopolską Konferencję pt. „Dobry wybór – lepsza młodość” czyli promocja amerykańskiego programu wychowania do abstynencji seksualnej i profilaktyki zachowań ryzykownych.

Program, stworzony przez gościa konferencji Gail Dignam, jest skuteczną odpowiedzią na „rewolucję seksualną” w Stanach Zjednoczonych. Od wielu lat z wielkim powodzeniem zachęca młodzież do odpowiedzialnych wyborów opartych na poszanowaniu godności osoby, zdrowym stylu życia i radości bycia wolnym.

Na przestrzeni ostatnich lat program objął setki tysięcy młodych ludzi ze wszystkich stanów. Od kilku miesięcy jest promowany w Polsce i cieszy się u nas coraz większą popularnością.
Konferencja adresowana jest do dyrektorów szkół, nauczycieli, wychowawców, katechetów, duchownych, urzędników samorządowych zajmujących się edukacją, psychologów, terapeutów, liderów organizacji pozarządowych pracujących z młodzieżą oraz zwykłych rodziców gotowych podjąć temat odpowiedzialnego przygotowania młodych ludzi do dorosłości.

Więcej informacji
o programie konferencji jest zamieszczonych na stronie www.gaudefamilia.pl. Tam znajduje się także formularz rejestracyjny dla uczestników konferencji.


Źródło: GaudeFamilia.pl

Zobacz też: Rodzice pełnią nadrzędną rolę w wychowaniu seksualnym

Wesprzyj "Wychowanie do abstynencji"

Kochaj nie ryzykuj - wywiad z Gail Dignam

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© puls pro-life