wtorek, 6 października 2009

Prezydent Opola wyraża sprzeciw wobec promocji homoseksualizmu w szkołach

Homoseksualizmu nie można promować w szkołach, tak samo jak nie można mówić dzieciom o zoofilii - uważa wiceprezydent Opola Arkadiusz Karbowiak.
Za te słowa polityk może stanąć przed sądem z powództwa Kampanii Przeciwko Homofobii.

- W opolskiej przestrzeni publicznej miejsca dla promocji homoseksualizmu nie będzie – stwierdził odpowiedzialny za miejską oświatę wiceprezydent miasta Arkadiusz Karbowiak. Zareagował w ten sposób na zapowiedź działaczki opolskiej KPH Agnieszki Turek, że organizacja zamierza przeprowadzić w szkołach warsztaty wiedzy na temat homoseksualizmu. To pierwsza akcja Kampanii w Opolu.

Karbowiak stwierdził, że nie miałby nic przeciwko mówieniu w szkołach o tym, jak leczyć homoseksualizm. Ale samo podawanie informacji o homoseksualizmie jest - jego zdaniem - nie do przyjęcia. - A gdyby ktoś do szkoły przyprowadził zwierzę i opowiadał o stosunkach z tym zwierzęciem, to też miałbym się na to zgodzić? - pytał retorycznie polityk.

Takiej okazji nie mogli przepuścić homoideolodzy. - Przyszło do nas mnóstwo maili od osób, które żądają od nas reakcji na słowa wiceprezydenta - zapewnia w opolskiej "Gazecie Wyborczej" Robert Biedroń z zarządu KPH. - Wyroki sądowe w podobnych sprawach już zapadały i były niekorzystne dla osób wypowiadających się w ten sposób. Ta sprawa na pewno stanie na najbliższym zarządzie – zapowiada.

Oburzenie homo-propagandzistów bagatelizuje przełożony Karbowiaka Ryszard Zembaczyński. - Mamy tysiące ważniejszych spraw, którymi musimy się zająć, więc w ogóle nie interesuję się tym problemem. Z wiceprezydentem nie rozmawiałem. Wyraził po prostu swoje poglądy - uciął prezydent Opola.

Źródło: Gazeta Wyborcza Opole opr. fronda.pl 05.10.2009

Zobacz też: Kontrowersyjny pomysł przedszkola w Gdańsku, wp.pl 30.09.2009

Książka zakazana w USA, u nas promowana w przedszkolu, wp.pl 01.10.2009

Propaganda promująca homoseksualizm usunięta ze szkół w Wielkiej Brytanii dopiero po skardze muzułmanów

Kalifornijski program indoktrynacji homoseksualnej dla 5 - latków

Książka "Rewolucja seksualna zagraża dzieciom"


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© puls pro-life