piątek, 23 października 2009

Warszawa: zbiórka T-shirtów dla dzieci z ZimbabweCzy wiesz, że jedną z najbardziej potrzebnych rzeczy na misjach w Zimbabwe są T-shirty dla dzieci?
Misja salezjańska opiekuje się głównie chłopcami w wieku od 2 do 17 lat. W związku z tym że w Zimbabwe nie ma fabryk odzieży, a używana koszulka kosztuje 15$ (co jest oczywiście dla większości majątkiem) dzieci z misji chodzą w koszulkach brudnych, poszarpanych i przeważnie mają tylko jedną.

Siostra jednej z polskich misjonarek,
Agnieszka, postanowiła rozpocząć zbiórkę T-shirtów wśród znajomych i przesłać je do Zimbabwe na Boże Narodzenie. W związku z tym w najbliższą niedzielę 25 października u Jezuitów na Starym Mieście (obok Katedry św.Jana) po każdej Mszy Św. (8:00 ; 9:00 ; 10:00 ; 11:00 ; 12:00 ; 13:00 ; 16:00 ; 20:00) będą zbierane koszulki i pieniądze żeby mieć za co przesłać je do Zimbabwe.

Koszulki mogą być
używane, nie gra roli wzór ani kolor. Jedyne wymaganie jest takie że ma to być bluzka typu T-shirt. Stąd prośba: na pewno w Twojej szafie lub szafie Twojego dziecka znajdzie się koszulka której już nie nosicie, a która w Zimbabwe na wagę złota i może przydać się małemu Zimbabweńczykowi.

A może
zechcesz kupić nową i dać mu ją w prezencie? Albo wesprzeć złotówką koszt przesyłki? Jeśli tak - zapraszam Cię w niedzielę na spacer na Stare Miasto gdzie obok katedry przy Świętojańskiej 10 możesz pomóc maluchowi z południowej półkuli.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© puls pro-life