czwartek, 22 października 2009

WAŻNE - Petycja na Rzecz Dziecka Poczętego i Rodziny

OTRZYMALIŚMY WAŻNY APEL OD NASZYCH AMERYKAŃSKICH PRZYJACIÓŁ Z CATHOLIC FAMILY & HUMAN RIGHTS INSTITUTE, KTÓRY PONIŻEJ PUBLIKUJEMY:

Zeszłej jesieni 467.000 osób z całego świata, podpisało Międzynarodowy Apel na rzecz Praw i Godności Osoby Ludzkiej i Rodziny.

Nazwiska tych osób zostały przedstawione podczas konferencji prasowej zorganizowanej w siedzibie ONZ w Nowym Jorku.

Przedstawiono ten apel także prywatnie wielu ambasadorom przy ONZ. Ogólnie kampania okazała się wielkim sukcesem podnosząc świadomość nt. dziecka poczętego w kontekście Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka.

Apel wzywał rządy do interpretowania Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka tak, jak powinna być interpretowana. Przede wszystkim powinna chronić dziecko nienarodzone przed aborcją i przyznawać szczególną ochronę rodzinie.

Niniejszym ponownie uruchamiamy zbieranie podpisów pod apelem z celem przedstawienia miliona podpisów przed Zgromadzeniem Ogólnym ONZ.

Nie prosimy Was, abyście jeszcze raz podpisali petycję. W rzeczywistości nie możecie tego zrobić.

To co Was prosimy, to abyście oderwali się na chwilę od Waszych zajęć, wycięli poniżej zamieszczoną wiadomość oraz wysłali ją do wszystkich z Waszej książki adresowej. Wyślijcie ją do wszystkich Waszych członków rodzin i przyjaciół prosząc ich o podpisanie Petycji na rzecz Dziecka Poczętego i Rodziny.

Wiemy, że Międzynarodowa Federacja Planowania Rodziny uruchomiła swoją własną petycję na rzecz prawa do aborcji, która została do tej pory podpisana przez 150.000 ludzi. Mówiąc wprost - musimy pogrzebać ich petycję setkami tysięcy głosów i nazwisk za obroną życia.

Proszę, prześlijcie poniższą wiadomość każdemu, kogo znacie.

Wasz szczerze oddany
Austin Ruse
(prezes C-FAM)


TREŚĆ WIADOMOŚCI DO ROZESŁANIA:

Drodzy Przyjaciele,

Proszę Was o niezwłoczne udanie się na poniższą stronę internetową i podpisanie Petycji na rzecz Dziecka Poczętego i Rodziny.

Koalicja grup obrońców życia i rodziny, pod przywództwem C-FAM (Catholic Family and Human Rights Institute) przedstawi petycję w ONZ w grudniu tego roku. Ich celem jest zebranie miliona podpisów.

Zachęcam Was do udania się TUTAJ, przeczytania petycji, podpisania jej i przesłania tego linku do każdego, kogo znacie.

Na TEJ stronie możecie również zobaczyć, że petycja została przetłumaczona na 15 języków. Jest zatem naprawdę powszechna!

Proszę udaj się TUTAJ, podpisz petycję i przekaż ją KAŻDEMU, KOGO ZNASZ.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© puls pro-life