czwartek, 22 października 2009

"Życie na maksa" - dobra książka dla Twojego dziecka

Polecamy Państwu pozycję przeznaczoną dla młodzieży powyżej 14 roku życia, która jest dobrym przewodnikiem po emocjonalnej i seksualnej sferze człowieka : "Życie na maksa.Poradnik uczuciowo-seksualny " autor: Jean Benoît Casterman.

Warto podarować tą książkę swojemu dojrzewającemu dziecku jako alternatywę wobec popularnych pism młodzieżowych, które bardziej demoralizują aniżeli edukują.

Bogato ilustrowana książka dostosowana w swym wyglądzie i treści do gustów i potrzeb współczesnej młodzieży.

Autor w prosty i często humorystyczny sposób przedstawia katolicką wizję uczuciowości i seksualności człowieka, przytacza wiele konkretnych danych i faktów które podbudowują jego twierdzenia.

Książka w interesujący sposób przedstawia fundamentalne prawdy potrzebne do prawidłowego kształtowania dorosłego życia młodych, nie pomija takich zagadnień jak antykoncepcja, aborcja, seksualne relacje przedmałżeńskie.

Pozycja ukazuje powiązanie życia emocjonalnego z życiem seksualnym dając dobry fundament dla rozwoju i dojrzałości młodych ludzi. Książka skierowana dla młodzieży powyżej 14 roku życia, dla wychowawców, rodziców i katechetów.

Książkę można nabyć w Wydawnictwie M www.mwydawnictwo.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© puls pro-life