piątek, 13 listopada 2009

Artykuł o forum kobiet wspierających się podczas aborcji farmakologicznej

Od trzech lat działa w Polsce forum kobiet, które wspierają się podczas farmakologicznej aborcji. Nazywają to wirtualnym trzymaniem za rękę.

(...) Na forum nie dyskutuje się też o ustawie antyaborcyjnej. Niech ten beton na górze cieszy się, że ją ma, i nadal udaje, że nie widzi, co się dzieje.Gadki ideolo zostawiamy innym – deklaruje Julia. – My robimy swoje, chcemy przestać się bać. Na wiosnę musiały zmienić serwer. Poprzedni był często blokowany pod pretekstem, że rozsyłają SPAM. Teraz działają z serwera w Europie Zachodniej. Tak jest bezpieczniej. Chociaż to, co robią, nie jest niezgodne z prawem. Kobieta, która dokonuje aborcji, nie podlega w Polsce karze, a dzielenie się własnymi doświadczeniami też nie jest zabronione.

Więcej w artykule: Aborcja on-line. Świeża krew prosi o pomoc. polityka.pl 12.11.2009

Zobacz też: Wszystko co powinnaś wiedzieć o RU-486

2 komentarze:

  1. Ludzie co wy robicie, zabijecie dzieci i jeszcze mówicie o wspieraniu się w tym procederze? Niech wam się w końcu oczy otworzą!

    http://aborcja.web-portals.pl

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo proszę o wypełnienie ankiety, jest ona całkowicie anonimowa http://www.ankietka.pl/ankieta/162154/badanie-dotyczace-zespolu-stresu-pourazowego-po-dokonaniu-aborcji.html
    Z góry dziękuje wszystkim Panią które ją wypełnią

    OdpowiedzUsuń

© puls pro-life