czwartek, 4 marca 2010

Konferencja "Ojcostwo i kariera" w dniach 5-7 marca w Warszawie

Pod hasłem „Ojcostwo i kariera” spotka się w Warszawie kilkuset ojców, a wśród nich naukowcy, pracodawcy, artyści, liderzy społeczni, dziennikarze oraz terapeuci z Polski, innych krajów europejskich i USA.

Z inicjatywy Tato.net w dniach 5-7 marca szukać oni będą konkretnych odpowiedzi na jedno palące pytanie: jak we współczesnym świecie godzić rolę ojca z aktywnością zawodową?

Z badań przeprowadzanych od kilku lat przez Tato.net wynika, że aż jedna trzecia mężczyzn postrzega obowiązki zawodowe jako główną przeszkodę w pełnieniu roli ojca. Brak umiejętności harmonijnego łączenia obu tych rodzajów aktywności, jest źródłem niepowodzeń w domu i w pracy, i jednym z głównych powodów kryzysu współczesnego ojcostwa. Konieczność wsparcia mężczyzn w odzyskaniu i utrzymaniu równowagi w tym zakresie coraz częściej dostrzegają pracodawcy.

Więcej informacji a także formularz zgłoszeniowy na stronie Tato.net

Organizatorzy inicjatywy chcą przyciągnąć uczestników jego atrakcyjną formą. W ramach forum odbędą się spotkania dla pracodawców, warsztaty dla ojców, pokazy filmów. Głównym gościem będzie dr Ken Canfield, socjolog, założyciel amerykańskiego Krajowego Centrum Ojcostwa, autor wydanej również w Polsce książki „Serce ojca".

Źrodło: ekai.pl 18.02.2010Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© puls pro-life