poniedziałek, 12 kwietnia 2010

Konferencja "Sex, drugs, ..., or life. Uzależnij się od życia"

Już po raz szósty Katolicka Młodzież Akademicka w Warszawie obchodzić będzie Dzień Życia. Na 17 kwietnia zaplanowano konferencję od hasłem ,,Sex, drugs, ..., or life. Uzależnij się od życia".

W Sali Balowej Pałacu Tyszkiewiczów-Potockich na Kampusie Centralnym Uniwersytetu Warszawskiego goście i prelegenci rozmawiać będą na temat wartości ludzkiego życia oraz szczęścia płynącego z przeżywania go w wolności od szkodliwych nałogów i uzależnień.

Przewidziane są dwa bloki konferencji ujmujące problem uzależnień z dwóch punktów widzenia. Pierwszy z nich, rozpoczynający się o godz. 10.15., będzie dotyczył ogólnych zagadnień związanych z różnymi uzależnieniami. Rozpocznie się on wystąpieniem ks. Bogusława Szpakowskiego pt. ,,Czy jest paragraf na złodzieja wewnętrznego? psychologicznie o uzależnieniach". Później spodziewamy się usłyszeć Rafała Porzezińskiego, mówiącego na temat: ,,Jak? Co? Gdzie? Za ile? czyli merytorycznie o uzależnieniach, etapach, objawach". Ostatnim wystąpieniem pierwszej części będzie wypowiedź dr Anety Gawkowskiej na temat: ,,Kobieta jako obiekt pożądania". Przewidziano również czas na dyskusję.

Drugi blok konferencji, poświęcony problemowi uzależnień w życiu artystów, sportowców i osób świata show biznesu.

O godz. 12.30. dr Piotr Kurowski wygłosi referat na temat: ,,Jak nie być więźniem swojego portfela i czasu? o asertywności w biznesie". Tomek Budzyński mówić będzie o świecie show biznesu i wiążących się z nim pokusach. Dr Wanda Półtawska wygłosi wykład na temat: ,,Czy wyzwolony człowiek XXI wieku to człowiek wolny ?".

W niedzielę, 18 kwietnia, w kościele Akademickim Św. Anny zostanie odprawiona Msza Św. w intencji życia, po której odbędzie się turniej piłki nożnej.

Źródło: KAI, 12.04.2010

Zobacz też: Strona SKMA

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© puls pro-life