poniedziałek, 7 czerwca 2010

Reklamy o aborcji na Wyspach Brytyjskich


"Aborcja nigdy nie ratuje życia matki – ona po prostu zabija dziecko”. Takie ogłoszenie pojawiło się w największych irlandzkich gazetach w ubiegłym tygodniu.

Członkowie irlandzkiej organizacji pro-life Youth Defence podkreślają, że ogłoszenia, które są sponsorowane przez nich i Life Institute mają uświadomić, że aborcjoniści kłamią twierdzą, że przerwanie ciąży pozamacicznej i aborcja są tak samo moralnie usprawiedliwione.

„Aborcjoniści mówią, że przerywanie ciąży pozamacicznej jest aborcją. To zupełna nieprawda. Straszenie kobiet, że niezbędne leczenie w przypadku takiej ciąży jest równe z aborcją jest podłe. Nie chciałam by moje dziecko umarło i boli mnie teraz, że jego śmierć jest wykorzystywana by zalegalizować aborcję” – mówi w ogłoszeniu kobieta.

Aktywiści „Youth Defence” podkreślają, że aborcjoniści wykorzystują kwestie ciąży pozamacicznej i przypadki raka macicy, by zyskać zwolenników zabijania dzieci w katolickiej Irlandii. Dr. Sean Ó Domhnaill z Life Institute mówi, że w zeszłym roku widział wzrost przypadków przerażonych kobiet, które myślały, że zakaz aborcji zagraża im życiu.

Z najnowszych badań wynika, że ponad 70% Irlandczyków jest przeciwko aborcji.

Źródło: LifeSiteNews.com opr.fronda.pl, 03.06.2010

Zobacz też: "Nie" dla reklamowania aborcji w brytyjskiej telewizji, fronda.pl, 31.05.2010

Reklama aborcji w brytyjskiej telewizji, GW, 25.05.2010

Reklama aborcji w telewizji, rp.pl, 20.05.2010


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© puls pro-life