poniedziałek, 23 sierpnia 2010

Rosja - zagłębie aborcyjne

Pomimo, że wzrasta liczba Rosjan, którzy sprzeciwiają się zabijaniu dzieci przed narodzeniem, to w Rosji dochodzi rocznie do 1,6 mln legalnych aborcji . Jest to jeden z najwyższych wskaźników na świecie.

Jak wynika z najnowszych badań statystycznych, przeciwko wprowadzeniu prawa zakazującego zabijania opowiada się już tylko 48 % Rosjan (trzy lata temu było ich 57 %), 25 % (trzy lata temu 20 %) uważa, że należy zakazać zabijania poczętych, a aborcję umożliwić tylko w przypadku „okoliczności medycznych”, zaś 16 % (trzy lata temu 15 %) jest za całkowitym zakazem zabijania.
Niestety, te pozytywne dane nie zmieniają dramatycznej sytuacji dzieci poczętych , które są masowo w Rosji mordowane. W minionym roku dokonano tam 1,6 mln aborcji . Jednak według portalu Utro.ru rzeczywista liczba aborcji jest znacznie większa.

Nie należy zapominać, że w Rosji jest coraz mniejszy przyrost naturalny. Rodzi się tam tylko 1,5 mln dzieci rocznie, czyli mniej, niż jest zabijanych legalnie podczas aborcji!

Rosja w 1920 roku pod rządami bolszewików jako pierwszy kraj na świecie zalegalizowała zabijanie dzieci przed ich narodzeniem.


Źródło: Interfax/fronda.pl 23.08.2010


Zobacz też: Rosja powinna ograniczyć aborcję w celu zwiększenia populacji

"Killing girls" - Film Davida Kinselli o późnej aborcji w Rosji

Rosyjskie strony pomocowe dla kobiet

Więcej Rosjan przeciw zabijaniu nienarodzonych, fronda.pl, 21.08.2010


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© puls pro-life