piątek, 26 listopada 2010

" On jest w drodze"- brytyjska kampania plakatowa przed Bożym Narodzeniem


Agresywna krytyka wobec startującej w Wielkiej Brytanii kampanii, która ma przypomnieć, że nadchodzące święta to pamiątka przyjścia na świat Jezusa Chrystusa, jest próbą zatajenia prawdy o aborcji – uważa Anna Franzonello z organizacji Amerykanie Zjednoczeni dla Życia (AUL). Na Wyspach niebawem pojawią specjalne plakaty przedstawiające zdjęcie USG nienarodzonego dziecka z widoczną wokół jego głowy aureolą.

Plakat, któremu towarzyszy napis „On jest w drodze. Święta zaczynają się z Chrystusem”, wywołuje gwałtowną falę krytyki ze strony zwolenników aborcji i ateistów.

Za każdym razem, kiedy prezentuje się prawdę, chcą jej zakazać i zablokować, uzasadniając to tym, że jest ona albo ideologiczna lub zbyt polityczna. Chcą jej zakazać, ponieważ prawda ujawnia ich kłamstwa – mówi Franzonello

Przedsięwzięcie koordynowane przez chrześcijańską organizację marketingową ChurchAds.net, ma przypomnieć o prawdziwym znaczeniu Bożego Narodzenia oraz zaznaczyć, że Jezus był prawdziwym człowiekiem i Bogiem.


Franzonello zaznacza, że przesłanie brytyjskiej kampanii adwentowej koncentruje się wokół oczekiwania na Chrystusa, rosnącego w łonie Maryi. Jak zaznacza działaczka pro-life, Chrystus nie reprezentował „możliwego życia”, lecz był „życiem pełnych możliwości”. Akcja rozpocznie się formalnie 6 grudnia br.

Plakaty z „Ultrasonograficznym Jezusem” pojawią się w ponad 2 tys. miejsc w całej Wielkiej Brytanii. Szacuje się, że obejrzeć je może około 40 mln Brytyjczyków. Towarzyszy temu specjalna kampania radiowa.Źródło: KAI opr.PS, 23.11.2010


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© puls pro-life