poniedziałek, 27 grudnia 2010

Marsz dla życia jutro we Wrocławiu

Diecezjalna Diakonia Życia, wraz ze stowarzyszeniem Wrocławskie Porozumienie na Rzecz dziecka i Rodziny, zaprasza na drugi Cichy marsz dla życia. Marsz odbędzie się we wtorek 28 grudnia 2010 roku.

W dzień, kiedy w Kościele Katolickim wspominamy rzeź niewiniątek - małych chłopców, których Herod rozkazał zamordować w Betlejem i całej okolicy, kiedy to dowiedział się, że narodził się król żydowski, zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji dzieci, które zostały zabite w drodze aborcji, podczas działań wojennych, jako ofiary na tle seksualnym i ofiary przemocy domowej.

O godz. 18.30 rozpocznie się Eucharystia w Katedrze Wrocławskiej. Mszy św. będzie przewodniczył bp Andrzej Siemieniewski. Modlić się będziemy również w intencji tych osób, które dzisiaj podejmują decyzję o śmierci lub życiu dzieci od momentu ich poczęcia, aby zawsze wybierali życie.

Po Eucharystii odbędzie się Cichy Marsz - przejdziemy w ciszy od Katedry do Rynku, z zapalonymi świecami lub bucikami dziecięcymi, symbolizującymi zamordowane dzieci.

Pierwszy marsz odbył się w roku 2009.


Źródło: Serwis Ruchu Światło-ŻycieBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

© puls pro-life