piątek, 14 stycznia 2011

Abby Johnson wydała rewolucyjną biografię


We wtorek na rynku amerykańskim ukazała się książka biograficzna Abby Johnson pt. „unPlanned”- nawróconej byłej szefowej ośrodka aborcyjnego Planned Parenthood w Teksasie.

Johnson przyznała, że sama, mimo stosowania antykoncepcji, dwukrotnie zaszła w niechcianą ciążę i zdecydowała się uśmiercić swoje dzieci. Były to dla niej „traumatyczne przeżycia”, które w końcu wpłynęły na podjęcie decyzji o rezygnacji z pracy i zaprzestaniu doradzania kobietom w sprawach antykoncepcji, która jej zdaniem jest wysoce zawodna i prowadzi nieuchronnie do aborcji, niszczącej życie fizyczne i emocjonalne kobiety.


Abby Johnson kierowała ośrodkiem Bryan w Teksasie.

Ostatecznie decyzję o rezygnacji z pracy podjęła po asystowaniu w aborcji trzynastotygodniowego dziecka, którą monitorowała za pośrednictwem aparatury ultrasonograficznej.


Sama dokonała aborcji w latach 2000 i 2003, kiedy zaszła w nieplanowane ciąże, mimo stosowania środków antykoncepcyjnych. –
Nie sądziłam, że będę osobą, która zdecyduje się na aborcję. W końcu jednak to zrobiłam – mówiła w programie, poświęconym doświadczeniom aborcyjnym, prowadzonym przez gwiazdę MTV Markala Durhama.

Więcej w artykule: Była szefowa ośrodka aborcyjnego opowiada o "traumatycznych" doświadczeniach aborcji, PS, 12.01.2011

Zobacz też: Nawrócenie dyrektorki kliniki aborcyjnej w TeksasieBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

© puls pro-life