sobota, 17 września 2011

Ruch Obywatelski " Stop aborcji" zaprasza do współpracy!

W czwartek 15 września br. zarejestrowano w Sejmie Obywatelski Komitet Inicjatywy Ustawodawczej "Tak dla kobiet". Przygotowany przez niego projekt ustawy zakłada m.in.: liberalizację prawa aborcyjnego, refundację aborcji oraz in vitro i wprowadzenie edukacji seksualnej do szkół.
O zarejestrowaniu komitetu poinformowała w czwartek PAP Federacja na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny. Informację tę potwierdziła PAP Kancelaria Sejmu. Aby złożyć projekt w Sejmie, trzeba zebrać 100 tys. podpisów.

Obywatelski projekt Ustawy o świadomym rodzicielstwie oraz innych prawach reprodukcyjnych przewiduje, że kobieta miałaby prawo do aborcji podczas pierwszych 12 tygodni ciąży. Do jej przeprowadzenia potrzebna byłaby pisemna zgoda kobiety. Aborcja miałaby zostać wykonana w ciągu 72 godzin. Więcej

Jeśli zależy Ci na tym aby życie każdego dziecka było w Polsce chronione zgłoś chęć przystąpienia do Ruchu Obywatelskiego pisząc na adres:

ruch@stopaborcji.pl

Jako społeczeństwo jesteśmy odpowiedzialni za to, jakich posłów będziemy mieli w przyszłym Parlamencie. Mamy szansę wybrania tylko tych, którzy służą najwyższym wartościom, a jedną z takich wartości jest wartość życia ludzkiego.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© puls pro-life