Uwolnijcie Nas Stąd! 18/25 (Ochrona i kierownictwo duchowe)

Wywiad rzeka, przeprowadzony przez nieżyjącego już dziennikarza Nick’a Eltz’a z austriacką mistyczką Marią Simma na temat Czyśćca i dusz w Czyśćcu cierpiących. Prawa autorskie do polskiego przekładu posiada na wyłączność WydawnictwoM: www.wydawnictwom.pl
Film który obejrzałeś stworzony został jako produkt niekomercyjny przez jednoosobowy zespół. Jeśli treści które usłyszałeś mają dla Ciebie wartość uprzejmie proszę o:
– zasubskrybowanie kanału “Ku Bogu” tutaj: https://www.youtube.com/channel/UCL0WiIwugwTXU5YBFvatbNg?sub_confirmation=1
– łapkę w górę
– skomentowanie filmu, treści lub samego nanału (nawet dla statystyk

Te proste czynności pozycjonują ten kanał na YouTube jako rekomendowany innym użytkownikom – czyli będzie szansa na to że ktoś inny się dowie o kanale i zawartych tu treściach, filmach.

Jeśli również zależy Tobie na wsparciu autora kanału “Ku Bogu”, uprzejmie proszę o “niezamykanie” reklam pojawiających się przed i w trakcie filmu (reklamy nie pojawiają się przy żadnych modlitwach – a jeśli tak to proszę zgłoś mi ten fakt), a być może zasponsorowanie kanału. Informuję Cię, że spędzam dziennie conajmniej 8 godzin przy pracy nad treściami tutaj prezentowanymi i nie pracuję zawodowo.

Z Panem Bogiem i Jego błogosławieństwem.
“Ku Bogu”

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

Inne Polecane przez PRO-life.org.pl