Jak wygląda nowa rezydencja księcia Harrego i Megan Markle?

W życiu księcia Harrego i Megan Markle zachodzą zmiany. Para, która na wiosnę spodziewa się pierwszego dziecka postanowiła wyprowadzić się z pałacu Kensington do Frogmore Cottage. Na czas trwania prac remontowych w nowym domu Harry i Megan zdecydowali, że zamieszkają na farmie w Cotswalds.

Posiadłość książęcej pary w Cotswalds

Rezydencja, w której obecnie mieszkają Harry i Megan znajduje się niedaleko Chipping Norton w hrabstwie Oxfordshire. Posiadłość pochodzi z XVIII wieku i ma wartość 3,2 miliona dolarów (ok. 12 milionów złotych). Zdjęcia nowego lokum książęcej pary pojawiły się w mediach zaledwie kilka dni temu, za sprawą magazynu „The Sun”. Wcześniej nigdy nie zostały upublicznione.

Dom składa się z czterech sypialni (z których jedna służy jako garderoba), ogromnej jadalni, salonu (z przeszkloną ścianą zapewniającą wspaniały widok na okolicę), dwupoziomowej kuchni i tarasu. Część budynku została zaadoptowana z dawnej stodoły.

Na terenie posiadłości znajduje się również domek dla służby, wyposażony w dwie sypialnie. Całkowita powierzchnia posesji wynosi 4 akry (ponad półtora hektara).

Nieruchomość w Cotswalds została wynajęta przez księcia Harrego w maju ubiegłego roku, na okres dwóch lat. Podobno jednak małżonkowie są z niej bardzo zadowoleni i rozważają zakup domu.

Harry i Megan uwielbiają Cotswalds

Przyjaciel pary zdradził gazecie „The Sun”, że Harry i Megan są bardzo szczęśliwi w nowym domu. Uważają, że to wspaniałe miejsce, z pięknymi widokami, a jednocześnie gwarantujące wyjątkową prywatność.

Megan jest zachwycona okolicą. Wraz z księciem uwielbiają chodzić na spacery z psami i spędzać spokojnie czas w gronie przyjaciół, w odosobnieniu od świata.

Frogmore Cottage

Przeprowadzka książęcej pary do nowego domu wymaga czasu. Głównym powodem jest konieczność dokonania dużych zmian we Frogmore Cottage. Kluczową kwestią jest zapewnienie członkom rodziny królewskiej odpowiedniej ochrony, do czego posesja nie jest obecnie przystosowana.

Prawdopodobnie jednak, nawet po przeprowadzce do nowego domu Harry i Megan nie zrezygnują z wizyt w Cotswalds. Od kiedy wynajęli posiadłość spędzili tam wiele czasu i nie zamierzają opuszczać jej na zbyt długo.

LEAVE A RESPONSE

Inne Polecane przez PRO-life.org.pl