Gdzie najlepiej jechać na ferie w 2019 roku?

Wakacje zimowe oferują wiele możliwości. Kojarzą się przede wszystkim z wyjazdami w góry, ale to wcale nie jedyna możliwość. Dokąd pojechać na ferie zimowe, żeby wspaniale się bawić?

Wyjazd na Słowację

Dobry wybór przede wszystkim dla miłośników nart i snowboardu. Słowacja oferuje bardzo liczne trasy narciarskie o zróżnicowanym stopniu trudności oraz przystępne ceny. Jest to znakomite miejsce dla mniej i bardziej doświadczonych narciarzy. Bardzo dobrze sprawdzi się również dla rodzin z dziećmi.

Dostępnych jest wiele wyjazdów zorganizowanych, można również poszukać czegoś na własną rękę. W internecie znajdziemy szeroki wybór hoteli, wiele z nich oferuje również usługi spa.

Ferie w Polskich górach

Również w Polsce można znaleźć świetne miejsca na zimowy wyjazd. Mimo dużej popularności wśród turystów, dobrym wyborem pozostają Tatry.

Decydując się na Zakopane musimy liczyć się z tym, że może być tłoczno. Jednak liczne atrakcje turystyczne pozwalają ciekawie spędzić czas, niezależnie od tego czy jeździmy na nartach. Warto wybrać się zwłaszcza na kulig i zimowy spacer po Krupówkach.

Innym miejscem w Tatrach wartym odwiedzenia jest Kotelnica Białczańska, będąca największą stacją narciarską na Podhalu. Zlokalizowana w centrum Białki Tatrzańskiej, Kotelnica oferuje trasy narciarskie o różnym stopniu trudności oraz możliwość relaksu w basenach termalnych.

Ferie nad morzem

Dobry wybór zwłaszcza dla tych, którzy nie interesują się narciarstwem i nie lubią tłoku. Zimą nad morzem jest najwięcej jodu, który korzystnie wpływa na nasze zdrowie. Jest za to niewielu turystów, co gwarantuje spokojny pobyt.

Bałtyk zimą pozwala na różne ciekawe sposoby spędzania czasu m.in. lot paralotnią, nordic walking na zimowej plaży lub rejsy statkiem. Hotele nad morzem oferują również bogatą ofertę spa.

Ze względu na niewielką popularność tego kierunku, wczasy zimowe nad morzem są niedrogie. Można także skorzystać z wielu ciekawych promocji.

Czy warto jechać na ferie?

Niezależnie od wybranego celu, warto zdecydować się na zimowy wyjazd z rodziną. Pozwoli to miło spędzić czas i odpocząć od codziennego życia. Oferta wyjazdów zimowych jest tak szeroka, że każdy z łatwością znajdzie coś dla siebie.

LEAVE A RESPONSE

Inne Polecane przez PRO-life.org.pl